reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny beta 27.7! Ja juz tu placze ze szczescia mam nadzieje ze to dobrze :D 11dpt
Gratuluję!!![emoji5] a Ty miałaś też 5dniową blastkę? Ja mam dziś 9dpt i robię powtórkę bety i cała w strachu jestem jaki będzie przyrost [emoji33]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja tez jestem zdania że powinnaś leżeć w szpitalu na obserwacji. Z tymi wynikami pojedz jutro na ip, dam sobie rękę uciąć ze zostawia cię na oddziale.

[emoji127] 28.10.2017
Tez się zgadzam dziwny ten lekarz

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Gratuluję!!![emoji5] a Ty miałaś też 5dniową blastkę? Ja mam dziś 9dpt i robię powtórkę bety i cała w strachu jestem jaki będzie przyrost [emoji33]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Tez juz zyje w strachu przed jutrem :)
A jaka mialas w ktory dzień ?
 
Tak ja też chodzę do prof Wołczyńskiego.
A za którym razem
Wam się udało?
Dopiero za 4. Wiesz... wczorajszy widok szczęśliwego i trzymajacego mocno kciuki profesora .....bezcenne :-) wychodziłam już ścieżkę do niego, ale pierwszy raz widziałam go takiego szczerze usmiechnietego :-)
A u Ciebie jak sytuacja ? Mieliście już jakieś próby?
 
reklama
Dopiero za 4. Wiesz... wczorajszy widok szczęśliwego i trzymajacego mocno kciuki profesora .....bezcenne :-) wychodziłam już ścieżkę do niego, ale pierwszy raz widziałam go takiego szczerze usmiechnietego :-)
A u Ciebie jak sytuacja ? Mieliście już jakieś próby?
Dwa nieudane crio.Teraz muszę zacząć stymulację od nowa ...
 
Do góry