reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj więcej chyba już nie. A może jakiś lepiej wchlaniany przez organizm? Nie wiem co jeszcze mogłabyś wziąć bo jesteś tak obstawiona lekami

[emoji127] 28.10.2017

No właśnie już nawet nie jem suplementu tylko MagneB6 co już jest lekiem.
Może po prostu tak ma być każda macica inaczej reaguje może właśnie moja tak mnie boli bo się rozciąga a z tego co doktorka powiedziała to szybkie tempo rozwoju moje zarodki zapuściły...była w szoku nawet w pewnym momencie chciała powiedzieć że jakby wyprzedzają ciutke tydzień w którym jestem... Ogółem powiem tak jeśli chodzi o moją macicę to ona zawsze była bardzo wrażliwa wystarczy że pójdę się wypróżnić i już skurcze miałam bóle brzucha u mnie są dość często o różnej intensywności od czasów pierwszej miesiączki...może to też zrosty w końcu miałam kilka zabiegów lyzeczkowanie chyba z 3-4razy...może temu tak to jest....nie wiem...jestem dobrej myśli i będę walczyć bo mam dla kogo :tak:
 
Bierz 3x2 magnez z wit b6

Spróbuję tak jak mówisz magnezu chyba nie da się przedawkować... A może po prostu powinnam się do tego przyzwyczaić może tak ma być właśnie każda kobieta jest w końcu inna. Popołudniu już wezmę dwie i na wieczór też dwie a od jutra już 3x2...mam nadzieję że pomoże - dzięki za radę :blink:
 
Hej dziewczyny...
Jak już wczoraj czułam się lepiej i wieczorem kładłam się bez skurczy to mimo wszystko rano lutinus wypłynął podbarwiony krwią, w ciągu dnia jest czysto tylko zawsze rano, i teraz walczę od jakoś 2h ze skurczami brzucha, mam już rozpisana spasmolina(lek na receptę rozkurczowy) co 6h, do tego nospę 2xdziennie gdzieś między tymi lekami to biorę o 9:00 i 21:00 i mimo tych leków te skurcze. Jeszcze mogę wziąć paracetamol tak mi pani doktor powiedziała... Boję się że kiedyś nie będę mogła nad nimi kompletnie zapanować i moje dzieci mnie opuszczą :sad:
Czy któraś z Was też ma takie skurcze? Może macie jakąś radę dla mnie jak sobie z tym poradzić?
Ja tak mam też w nocy ale wydaje mi się, że to jest od tego, że mam pełny pęcherz i latam co chwile i mam straszne wzdęcia i gazy z którymi nie mogę sobie poradzić, ostatnio bo takich skurczach myślałam, że to koniec. kupiłam sobie termofor i leje letnią wodę i daje na krzyż i letni ręcznik na brzuch i łagodzi skurcze tylko nie gorący bo nie wolno
 
Proponuje włączyć dodatkowo magnez, jeśli nie w tabletkach to ja kupiłam musujące tab. Hela mag b6. Swego czasu mamaginekolog o tym pisała ze magnez zaskakująco dobrze działa

[emoji127] 28.10.2017
Zgadzam się magnez też działa na skurcze ja biorę magne b6 to jest lek nie suplement i jedyny magnez dla kobiet w ciąży
 
Dziewczyny od dzisiaj mam zacząć stymulacje i przed chwilą chciałam sprawdzic jak się podaje te zastrzyki... Niestety dopiero teraz się zorientowaliśmy że potrzebny jest PEN do podania zastrzyku...nikt nam o tym wczesniej nie powiedział( ani lekarz ani Pani w aptece). Poradzcie coś :( gdzie znajde tego cholernego pena :(
Ja go dostałam w aptece przy klinice jak już skończyłam brać zostawiłam go w klinice bo baba z laboratorium mówiła, że może się komuś jesxze przydać. Teraz długi weekend to może być ciężko bo wątpię, że takie ooo apteki co mają dyżur będą miały pena
 
Ostatnio jak byłam na wizycie w piątek to pani doktor mi powiedziała że czasami tak jest że niektóre kobiety przez całą ciążę borykają się z bólami brzucha, z plamieniami niewiadomego pochodzenia a udaje się donosić ciążę. Za dwa tygodnie jak pójdę na wizytę to już może kartę ciąży dostanę obym tylko dotrwała i te skurcze pozwoliły moim Kruszynkom zostać w brzuszku do grudnia...
Kiedy oni dokładnie wypisują kartę ciąży?
Jak byłam ostatnio to ja dostałam ale doktor powiedział, że wpisze ja dopiero przy następnej wizycie, czyli 8 mają to będzie prawie 9 tydzień. Ale np jak dostałam zwolnienie od niego to wypisał już na ciąże
 
Kiedy oni dokładnie wypisują kartę ciąży?
Jak byłam ostatnio to ja dostałam ale doktor powiedział, że wpisze ja dopiero przy następnej wizycie, czyli 8 mają to będzie prawie 9 tydzień. Ale np jak dostałam zwolnienie od niego to wypisał już na ciąże

Widziałam że u mnie w klinice dają ta kartę ciąży właśnie tak 8-9tydzien i od razu umawiają na prenatalne bo długi czas oczekiwania.
 
reklama
Dziewczyny od dzisiaj mam zacząć stymulacje i przed chwilą chciałam sprawdzic jak się podaje te zastrzyki... Niestety dopiero teraz się zorientowaliśmy że potrzebny jest PEN do podania zastrzyku...nikt nam o tym wczesniej nie powiedział( ani lekarz ani Pani w aptece). Poradzcie coś :( gdzie znajde tego cholernego pena :(

Szkoda że mamy weekend, mam chyba 2 nieużywane, mogłabym podesłać priorytetem. Obdzwon i popytaj dziś w aptekach, bo jutro przy wolnym dniu może być kłopot. Ja zawsze dostawalam peny z puregonem, ktoś z apteki musiał to przeoczyć.
 
Do góry