reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedy oni dokładnie wypisują kartę ciąży?
Jak byłam ostatnio to ja dostałam ale doktor powiedział, że wpisze ja dopiero przy następnej wizycie, czyli 8 mają to będzie prawie 9 tydzień. Ale np jak dostałam zwolnienie od niego to wypisał już na ciąże

Ja też dostałam w 9 tyg. kartę ciąży
 
reklama
Moja kolezanka tez tak ma jak ty. W piatek dostala okres. A wizyte mialaby miec w 8dc bo klinika nieczynna. Chciala to olac a ja ja zmusilam o smsa do doktora i jej oddzwonil ze jak rodzinny wystawi jej recepte to od 3dc ma juz brac estrofem bo tez idzie cyklem sztucznym. Ty bedziesz miala wizyte we wtorek wiec nie bedziesz az tak duzo dni stratna wiec lekarz prwnie da ci wieksza dawke estrofemu zeby endometrium nadgonilo...
Też mam taką nadzieję.
Dzięki bardzo:)
 
Może macica się oczyszcza w końcu tam miałaś 3pecherzyki z tego co kojarzę, co mówili na pogotowiu, podali jakieś leki? Jakieś zalecenia?
Leżeć odpoczywać , 3 razy magnez, juz czuje się Ok , lekarz powiedział , ze wszystko jest Ok , czasami pojawiają się plamienia bez powodu. Wyglada na to ze jedno jajko pochłonęło drugie bo zostały 2
Może macica się oczyszcza w końcu tam miałaś 3pecherzyki z tego co kojarzę, co mówili na pogotowiu, podali jakieś leki? Jakieś zalecenia?
 
Też mam taką nadzieję.
Dzięki bardzo:)
Ja po punkcji dostałam duphaston w sumie miałam go brać do wczoraj ale lekarz kazał ni przedłużyć o dwa dni w sumie miałam brązowe plamienie jeden dzień i ustało wiec jeszcze nie mam a wizyta już we wtorek wiec mam nadzieje ze się uda [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry