reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś mam 24 dzień cyklu w którym miałam punkcję od dnia punkcji biorę duphaston x2 i dziś zaczęłam plamić . Troszkę się podłamałam bo wizytę mam dopiero 02.05 żeby dostać leki do sztucznego bo okres miał przyjść dopiero 04.05 . Jak myślicie jak rozkręci się to w okres to do wtorku już może być za późno ? Od którego dnia bierze się leki na sztucznym przed transferem żeby zablokować rośnięcie pęcherzyków ? I co dokładnie się bierze bo ja zawsze na naturalnym podchodziłam .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam jeszcze gorszą sytuacje. Lekarz mi mówił ze odrazu jak zacznę krwawienie musze najpóźniej w 3 dniu być w klinice,ok. Okres dostałam w piątek, dzwonie a oni no tak wszystko zamknięte ble ble ble.....w wtorek rano wizyta. Tak jak Ty mam mieć na sztucznym i tez pierwszy raz. I co teraz??? :(
 
Dziewczyny od dzisiaj mam zacząć stymulacje i przed chwilą chciałam sprawdzic jak się podaje te zastrzyki... Niestety dopiero teraz się zorientowaliśmy że potrzebny jest PEN do podania zastrzyku...nikt nam o tym wczesniej nie powiedział( ani lekarz ani Pani w aptece). Poradzcie coś :( gdzie znajde tego cholernego pena :(
Zartujesz!!! Ja dostalam pena w aptece od razu jak kupowalam te zastrzyki...jedz zrob tam awanture...nie kupisz go...
 
Częśc dziewczynki, u mnie dzisiaj 13 dc, owulacji nie czuję więc estrogen działa, w czwartek po majówce idę na podglądanie endo, czytałam o dobroczynnym działaniu kwasu foliowego, biorę femibion ale chyba doloze kwas foliowy,chyba nie mozna go przedawkować?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mi gin powiedziala ze jak juz jem femibion to kw foliowy w postaci foliku mam odstawic...
 
reklama
Ja mam jeszcze gorszą sytuacje. Lekarz mi mówił ze odrazu jak zacznę krwawienie musze najpóźniej w 3 dniu być w klinice,ok. Okres dostałam w piątek, dzwonie a oni no tak wszystko zamknięte ble ble ble.....w wtorek rano wizyta. Tak jak Ty mam mieć na sztucznym i tez pierwszy raz. I co teraz??? :(
Moja kolezanka tez tak ma jak ty. W piatek dostala okres. A wizyte mialaby miec w 8dc bo klinika nieczynna. Chciala to olac a ja ja zmusilam o smsa do doktora i jej oddzwonil ze jak rodzinny wystawi jej recepte to od 3dc ma juz brac estrofem bo tez idzie cyklem sztucznym. Ty bedziesz miala wizyte we wtorek wiec nie bedziesz az tak duzo dni stratna wiec lekarz prwnie da ci wieksza dawke estrofemu zeby endometrium nadgonilo...
 
Do góry