reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anett, super że masz plan!!
Dobrze, że myślisz wielotorowo i bierzesz różne opcje pod uwagę :)

Annemarie przygotowała niesamowicie dużo informacji na temat ivf. Jeszcze nie zdążyłam przez nie przebrnąć, ale każdą z was osobno zapraszam do zapoznania się z tym niesamowicie szerokim kompendium wiedzy.
Link do: Slownik in vitro
Trzeba się dodać do grupy :)
Nie trzeba,grupa jest otwarta dla wszystkich:):biggrin2::)
 
reklama
Dziewczyny - cały dzień przeryczałam po nieudanym transferze.
Ale układam już plan!!!!!
Dziewczyny kojarzę że jest tu kilka z Was w moim wieku ( 38 LAt ).
Dajcie proszę znak nt. sposobów na zwiększenie ilości pęcherzyków? Pisałyście o białku dla sportowców? To jest specyfik w proszku? Gdzie to kupić?? ile tego przyjmujecie?

Dodatkowo mam pytanie odnośnie badań genetycznych?Które warto zrobić? Ja jestem po poronieniu, 3 nieudanych iui i jednym nieudanym ivf. Czuję ze powinnam sprawdzić genetykę.

Któraś z Was też pisała o terapii u psychologa.uważacie że warto się zapisać? Czuję też ze blokadę po poronieniu mogę mieć.
Z góry dzieki za odpowiedzi!!!

Super kochana że sie nie poddajesz. Ja bralam takie witaminy na moje niskie amh : DHEH 50MG dziennie, koenzym Q10, L-karnityna 2000MG dziennie, Wapń +wit D3 2000-4000 dziennie, magnez. Moje badania genetyczne to CFTR, PROAKCELERYNA, PROTROMBINA, MTHFR. Mąż mial genetyczne: AZF, CFTR.
 
Dziewczyny, jutro zaczynam stymulację!! @ przyszła dzisiaj zamiast jutro.
Pytanie - czy Menopur wstrzykiwać rano czy wieczorem??
Wizytę miałam mieć w 5dc (4.05) a teraz jak się @ przesunęła to będzie to 6dc. Czy to zle bardzo?

Wpisywałam się na kompie do pliku ale coś się musiało nie zapisać.. 4.05. Mam wizytę w trakcie stymulacji.
10.05 przewidywana punkcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jutro zaczynam stymulację!! @ przyszła dzisiaj zamiast jutro.
Pytanie - czy Menopur wstrzykiwać rano czy wieczorem??
Wizytę miałam mieć w 5dc (4.05) a teraz jak się @ przesunęła to będzie to 6dc. Czy to zle bardzo?

Wpisywałam się na kompie do pliku ale coś się musiało nie zapisać.. 4.05. Mam wizytę w trakcie stymulacji.
10.05 przewidywana punkcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Znalazłam na rozpisce ze rano mam brać Menopur.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jutro zaczynam stymulację!! @ przyszła dzisiaj zamiast jutro.
Pytanie - czy Menopur wstrzykiwać rano czy wieczorem??
Wizytę miałam mieć w 5dc (4.05) a teraz jak się @ przesunęła to będzie to 6dc. Czy to zle bardzo?

Wpisywałam się na kompie do pliku ale coś się musiało nie zapisać.. 4.05. Mam wizytę w trakcie stymulacji.
10.05 przewidywana punkcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to do dzieła [emoji4] niech stymulacja przyniesie dużo jajeczek. Ja menopur bralam o 17 po pracy i kąpieli [emoji4] i o stalej porze.
 
reklama
Do góry