reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny widzę że duże znaczenia mają badania Ana1 i te komórki Nk dlatego po dwóch nieudanych crio wykonam i ja na te badania a noz widelec może będzie to punkt zaczepienia ...
 
reklama
Albo mam juz banie albo skurcze bo czuje takie delikatne zaciskanie w brzuchu...A moze to jelita :p. Chyba wezmę sobie tabletki na uspokojenie ziołowe bo juz brałam dzisiaj dwie no spy. Lekarz nie przepisał mi relanium, szkoda...Najlepsze jest to, ze nie czuje, żebym była zestresowana. Nie wiem, ech.
 
Madzia dzisiaj byłam na drugiej wizycie u wet z kocurem, z krwi nic, nie ma stanu zapalnego, ale po USG okazało się że jest piasek na pęcherzu, dlatego karma specjalisytyczna na problemy moczowe i zastrzyk na rozpuszczenie piasku, mogł to być powód posikiwania, zobaczymy czy się poprawi;) a ponadto 2 kg nadwagi póki co;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, żeby nowa karma i zastrzyk wyeliminowały problem posikiwania :)
 
Madzia dzisiaj byłam na drugiej wizycie u wet z kocurem, z krwi nic, nie ma stanu zapalnego, ale po USG okazało się że jest piasek na pęcherzu, dlatego karma specjalisytyczna na problemy moczowe i zastrzyk na rozpuszczenie piasku, mogł to być powód posikiwania, zobaczymy czy się poprawi;) a ponadto 2 kg nadwagi póki co;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
A posikuje Ci poza kuweta regularnie?
 
Wg mnie jak plamisz to cos sie dzieje. Ja bym lezala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest takie mega delikatne plamienie. W południe na wkladce miałam delikatnie polprzezroczyste kawowe slady. Pozniejszym popoludniem juz takie mini mini. wczoraj w poludnie pierwszy raz zauwazylam.
Wyczytałam ze plamienie implantacyjne trwa do 48 godz... zobaczymy. Pomimo to nadal mam dobre nastawienie i gdzies tam w głębi czuje ze to nic zlego :)
 
Dziewczyny - cały dzień przeryczałam po nieudanym transferze.
Ale układam już plan!!!!!
Dziewczyny kojarzę że jest tu kilka z Was w moim wieku ( 38 LAt ).
Dajcie proszę znak nt. sposobów na zwiększenie ilości pęcherzyków? Pisałyście o białku dla sportowców? To jest specyfik w proszku? Gdzie to kupić?? ile tego przyjmujecie?

Dodatkowo mam pytanie odnośnie badań genetycznych?Które warto zrobić? Ja jestem po poronieniu, 3 nieudanych iui i jednym nieudanym ivf. Czuję ze powinnam sprawdzić genetykę.

Któraś z Was też pisała o terapii u psychologa.uważacie że warto się zapisać? Czuję też ze blokadę po poronieniu mogę mieć.
Z góry dzieki za odpowiedzi!!!
 
aha i jeszcze jedno,któraś z Was pisała o jednoczesnym zapisaniu się do procedury adopcyjnej. Możecie coś więcej napisać nt. tego tematu? możebyć na priv
dziękuję
 
reklama
A różnie, tydzień kuweta, tydzień gdzie popadnie, a masz jeszcze jakaś radę? Jak leczenie nie poskutkuje to ja nie wiem; (wszystkiego już próbowałam

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
A rozważasz jakiś czynnik psychiczny? Nasz kot posikiwal jak wyjechaliśmy na wakacje i tez jak zamykaliśmy ja na noc w osobnym pokoju z kuweta i miskami bo była bardzo głośna w nocy i nas budziła.
 
Do góry