reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie. Ja dzień zaczęłam od wizyty na SORze. Ech. Plamienie i krwawienie. Zbadali mnie. Nie ma krwiaka, łożysko ok. Mloda ok. Mam lezec. Jedno co mnie dziwi to wiek ciazy. Na usg genetycznym był prawie 13 tydzień, dziś dwa tygodnie i kilka dni po tym usg 14 tydzień, 2 dzień.
Kurde to Ci się rozpoczął długi weekend, leż dużo odpoczywaj leżenie jest dobre na wszystko.
Co do wieku ciąży nie znam się na tym
 
reklama
A u mnie nadal plamienie... :/
Jutro mam gosci i chce posprzatac i cos upiec ale niewiem czy nie lepiej polezec... niewiem czy leżenie cos pomoze...
 
N
Witajcie. Ja dzień zaczęłam od wizyty na SORze. Ech. Plamienie i krwawienie. Zbadali mnie. Nie ma krwiaka, łożysko ok. Mloda ok. Mam lezec. Jedno co mnie dziwi to wiek ciazy. Na usg genetycznym był prawie 13 tydzień, dziś dwa tygodnie i kilka dni po tym usg 14 tydzień, 2 dzień.
Najważniejsze ,że z małą wszystko ok. Poleż a z tymi wymiarami to też myślę,że inny sprzęt i może niedokładny pomiar.Ja w pierwszej ciąży też miałam plamienia i na sorze okazało się,że wszystko ok.
 
reklama
Wg mnie jak plamisz to cos sie dzieje. Ja bym lezala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia dzisiaj byłam na drugiej wizycie u wet z kocurem, z krwi nic, nie ma stanu zapalnego, ale po USG okazało się że jest piasek na pęcherzu, dlatego karma specjalisytyczna na problemy moczowe i zastrzyk na rozpuszczenie piasku, mogł to być powód posikiwania, zobaczymy czy się poprawi;) a ponadto 2 kg nadwagi póki co;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry