reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czy przy luteinie dopochwowej można brać tez Lactovaginal?

Tak można. Ja biorę oczywiście nie w tym samym czasie bo minimum 2h po aplikacji luteiny można aplikować inne tabletki.
Ja np o 6:00,14:00 i 22:00 biorę progesteron a o 10:00 lactovaginal bo o 18:00 biorę jeszcze nystatyne dopochwową bo aktualnie mam infekcje.
 
Nic nie widac, beta dopiero 330 , niby wykluczyl pozamaciczna ciaze, no ale z jakiegos powodu rosnie
Na jakiej podstawie lekarz wykluczył ciążę pozamaciczna skoro nie uwidocznil pęcherzyka na usg? Jajowody są bardzo trudne w obraziwaniu usg a miejsc gdzie teoretycznie mógłby się pecherzyk zagniezdzic jest nieskończenie wiele - Jajowody, jajniki, jama brzuszna

[emoji127] 28.10.2017
 
Nie mogę się do lekarza dodzwonić :(Ja estrofem mam z poprzedniego podejścia i tak się zastanawiam czy jak wezmę na własna rękę jeśli się faktycznie rozkręci okres to lekarz się na mnie nie wścieknie .. ehh musiało akurat wypaść w ta majówkę [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja myślę że nic się nie stanie po prostu od 2dc zacznij ten estrofem. Najwyżej odłożysz go lub dołożysz inny lek.
 
Na jakiej podstawie lekarz wykluczył ciążę pozamaciczna skoro nie uwidocznil pęcherzyka na usg? Jajowody są bardzo trudne w obraziwaniu usg a miejsc gdzie teoretycznie mógłby się pecherzyk zagniezdzic jest nieskończenie wiele - Jajowody, jajniki, jama brzuszna

[emoji127] 28.10.2017
Powiedzial ze raczej wyklucza ciaze pozamaciczna, we wtorek mam oowtorzyc bete i isc na kolejne usg
 
reklama
Do góry