reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie Ja to w Vitro jestem już po innej klinice z niepowodzeniami . Szczerze jeszcze nie myślałam bo póki co czekam na transfer ale nie wiem czy nie będę szukała lekarza który pracuje w Zdrojach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa :) kiedy ten wielki dzień? To w takim razie trzymam kciuki za powodzenie. Ja gdy rozmawialam ze swoim lekarzem w vitro o tym ze bede chciala ciaze prowadzić gdzies na nfz to właśnie polecal Mi zdroje :)
 
reklama
Aaa :) kiedy ten wielki dzień? To w takim razie trzymam kciuki za powodzenie. Ja gdy rozmawialam ze swoim lekarzem w vitro o tym ze bede chciala ciaze prowadzić gdzies na nfz to właśnie polecal Mi zdroje :)

02.05 dowiem się kiedy planują transfer. Ale myśle ze koło 20.05 nie szybciej. Polecam dr. Mędrka w Zdrojach jest jednym z lepszych. Podobno jest specjalista od usg i nic mu nie umknie. Ja napewno jeśli kiedyś zdarzy się ten cud chce rodzic w Zdrojach. Może kiedyś trafimy na wspólna datę w vrito [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja już po wizycie i znowu mi smutno [emoji20]. Nie mam w ogóle endometrium a to już 8 dc idę jeszcze we wtorek, i trzeba liczyć na cud... ale raczej do transferu nie dojdzie[emoji22]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli endometrium będzie za małe to co dalej Twój lekarz planuje zrobić? Pytam, bo ja ogólnie mam bardzo cienkie a za miesiąc zaczynam stymulacje i też się boję, że to może być przeszkodą...
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :)
czekam cierpliwie na wizytę małża u androloga, zobaczymy co powie, co każe jeść i co robić.
Czy możecie mi nakierować w jakich klinikach podchodziłyście do in vitro, u jakich lekarzy i za którym razem się udało? (jak nie tu to może być na priv).
My jesteśmy z krakowa, ale pojade wszędzie gdzie są efekty i lekarze który chcą pomóc.
Ja Invimed Wrocław doktor wickiewicz, też u nas bardzo słabe nasienie udało się za pierwszym razem teraz obecnie 7 tydzień
 
02.05 dowiem się kiedy planują transfer. Ale myśle ze koło 20.05 nie szybciej. Polecam dr. Mędrka w Zdrojach jest jednym z lepszych. Podobno jest specjalista od usg i nic mu nie umknie. Ja napewno jeśli kiedyś zdarzy się ten cud chce rodzic w Zdrojach. Może kiedyś trafimy na wspólna datę w vrito [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oo dzięki za polecenie. Juz zanotowalam nazwisko ;) ja to do vitro planuje isc na pierwsze usg 9.05 i jak wszystko bedzoe w porządku juz zrezygnuję z nich i wybieram lekarza gdzies na nfz by troszkę sie odkuc po in vitro
 
Wracam do świata żywych chyba dzisiaj tylko 3 razy było bleeee, więc jest dobrze hehe . tyle się wydarzyło, że nie jestem wstanie wszystkiego ogarnąć :-) mam nadzieję, że będę mogła wrócić do was na stałe.
Martwi mnie tylko jedna sprawa mam wrażenie jak by ktoś usiadł mi na żołądku i boję się bo tak samo miałam po punkcji jak miałam jajniki powiększone bo Hiperka i wszystko poszło do góry i ucisk miałam na żołądku i też były mdłości bo moja doktor mówiła, że jestem drobna i dlatego tak mi ucieka na żołądku, i boję się właśnie tego, że tak będzie do końca ciąży. Miał ktoś tak z was bo wiem, że są dziewczyny tu już po ciąży lub w dalszej ciąży i jeszcze jedno pytanie kiedy minęło wam że nie smierdzialy wam zapachy mi wszytko śmierdzi i przez to robię bleeee, musiałam zmienić proszek do prania i tak nie działa używam ciuchów z dna szafy które już nie pachną heheh

Cieszę sie, ze już trochę lepiej. Mi zapachy przy pierwszej ciazy przestały przeszkadzać tak koło końca 4 miesiąca, i tez do końca 4 miesiącu wymiotowałam [emoji30]. A ucisk pewnie z tego powodu ze wszystko na dole sie rozrasta, jak jesteś drobna to tak może być, wszystkie wnętrzności Ci uciska. Najgorzej bedzie na końcu, ja na leżąco nie mogłam spać i spałam na siedząco bo sie dusiłam, zgaga codziennie, nie mówiąc o czkawce co chwile. No i te cudowne zaparcia. Jak sobie przypomnę to cudownie było! Ale wszystko warte jest zachodu! Szybko sie zapomina! I te małe raczki uśmiechy podczas snu, przytulanie wszystko wynagradza [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz ma syrki:d super. Syrki sa czas zaopatrzec sie w skarpetki.

Sama chcialam.skarpetki kupic ostatnio ale maz mi nie pozwolil,, stwieerdzil ze mam inny rozmiar. Wiec mumowie ze ja mam teraz 2 rozmiary [emoji14] ale i tak nie pozwolil...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ma ma :) już ruszał rączkami i nóżkami :) maskara byłam w szoku :) ja też chcialam wejść do sklepu i kupić jakieś śpiochy ale mąż mówi jeszcze będziesz miała czas na zakupy.
Ty jak sie czujesz? :*
 
Do góry