reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za wszystkie dziewczynki trzymam mocno kciuki, każdy krok jest bardzo ważny do upragnionego celu;) U mnie pogoda nie nastraja, ale w sercu ciepło i ogromne nadzieje, dzisiaj 11 dc, coraz bliżej transferu...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
W koncu!!! Emilianka w koncu troche lepszy humor bo juz sie serio martwilam!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli raczej to nie ciąża? wynik total hcg 152,1
Skonsultowalabym to z ginekologiem tylko usg moze potwierdzic czy to ciaza. Mialas robiony ca125 to marker npwotworowy ktory przy torbieli wychodzi 2-3 cyfrowy i swiadczy o lagodnej zmianie czyli torbielach. Pierwsze slysze zeby robic bhcg zeby potwierdzic torbiel.
 
Jak słyszałaś serduszko to wszystko jest ok. Karolina a ile twój ma? Co lekarz mówił? O ile pamiętam twój maluch chciał być 3, więc może dlatego ciut mniejszy jest, ale nie martw się, jest serducho!!!!
Kurde Ty jesteś później niż ja i masz 7mm , a mój ma 4,6 mm tak kochana 3 , lekarz tez mówi , ze mały ale może teraz podskoczy , poród przełożyła o tydzień . Powiedziała , ze jest Ok trochę mały , ale Ok . Wydaje mi się ,ze bliźniaki zawsze rodzą się małe,a tu były trojaczki to tym bardziej. Może tez te puste jaja przeszkadzają tamtemu , szukam jakieś informacji w necie i nic nie mogę znaleść. We wtorek miał 3.4 mm 5 dni później 4,6 co o tym myślisz ? Rozmawiam
Z fasolka żeby rosła ona i tak jest cudem więc wierze ze będzie zdrowa piękna dzidzia !
 
Dziewczyny... orzeszek... slabo widać bo luteina troche zaslania :)

1493232636-aaaaaa.jpeg


7mm szczescia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj piekny orzeszku rosnij zdrowo u mamusi w brzuszku :*
 
reklama
Do góry