reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zapomnialam dolaczyc zdjec wynikow:(
ale sie nie mieszcza. Wiec z grubsza z tych najgorszych to: asthenooligoteratozoospermia
Wzmozona lepkosc
Ruch postepowy 5%
Ruch niepostepowy 14%
Nieruchome 81%
Plemniki prawdlowe 2%
Plemniki nieprawidlowe 98%
To jest jakis koszmar :-( :-( :-(
tak, bylam w ciazy. Dzis dowiedzialam sie ze prawdopodobna przyczyna mogl byc w tym przypadku nieprawidlowy plemnik. Nie bylo szans wada genetyczna chromatyny nieprawidlowo sie dzielilo wiec zadbe heparyny czy sterydy by nie pomogly:(

To nie jest żaden koszmar. Co prawda ruch postępowy trochę słaby ale 2 % prawidłowych to nie jest złe. Mój maż przy ogólnym badaniu miał 0% prawidłowych. Dopiero przy szczegółowych badaniach nasienia wyszło 1%. Jeśli zdecydowaliście sie na invitro to spokojnie uda sie wszystko. My mamy zamrożone 3 zarodki. I w maju pierwszy transfer. Nie denerwuj sie nie jest najgorzej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ma ma :) już ruszał rączkami i nóżkami :) maskara byłam w szoku :) ja też chcialam wejść do sklepu i kupić jakieś śpiochy ale mąż mówi jeszcze będziesz miała czas na zakupy.
Ty jak sie czujesz? :*
Niezle, spiaca, zemdlona, ale w.porzadku.

Ja dzis 7t1d. A ty ktory? Koedy moge sie spodziewac takich cudow?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was,
jestem szczęśliwą mamusią synka, który jest z nami dzięki in vitro. Problemem jest u mnie brak owulacji. Miałam transfer dwóch 3-dniowych świeżaczków. Minęło już trochę czasu i zamyślamy o rodzeństwie. W klinice hoteluje nam się kilka mrozaczków, w tym jedna blastocysta. Za nim podejmę pierwszy telefon do kliniki w celu ustalenia wizyty chciałam się od Was dowiedzieć jak wygląda przygotowanie do kriotransferu. Jakie badania będą niezbędne? Czy będę musiała brać jakieś leki/suplementy diety? Czy znów czekają mnie zastrzyki? Jaki jest mniej więcej cały koszt kriotransferu? (zabieg+leki+wizyty)
 
Oo dzięki za polecenie. Juz zanotowalam nazwisko ;) ja to do vitro planuje isc na pierwsze usg 9.05 i jak wszystko bedzoe w porządku juz zrezygnuję z nich i wybieram lekarza gdzies na nfz by troszkę sie odkuc po in vitro

Ja już przestałam liczyć te pieniądze bo tylko płakać się chce jak pomyśle ze tyle lat oddaje tysiące na ZUS a żeby mieć dziecko nic nie pomogą [emoji20][emoji20]póki co dr G mi bardzo odpowiada wiec zobaczymy. Trzymam kciuki za Twoja kropeczkę żeby rosła zdrowa [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was,
jestem szczęśliwą mamusią synka, który jest z nami dzięki in vitro. Problemem jest u mnie brak owulacji. Miałam transfer dwóch 3-dniowych świeżaczków. Minęło już trochę czasu i zamyślamy o rodzeństwie. W klinice hoteluje nam się kilka mrozaczków, w tym jedna blastocysta. Za nim podejmę pierwszy telefon do kliniki w celu ustalenia wizyty chciałam się od Was dowiedzieć jak wygląda przygotowanie do kriotransferu. Jakie badania będą niezbędne? Czy będę musiała brać jakieś leki/suplementy diety? Czy znów czekają mnie zastrzyki? Jaki jest mniej więcej cały koszt kriotransferu? (zabieg+leki+wizyty)
Przede wszystkim gratulacje synka!!!

Sa tu dziewczyny, ktore podchodzily do samego crio transferu, tak jak i ty, zeby postarac sie o rodzenstwa, wiec one moze cos podpowiedza.

Jesli mas mrozaki to nie trzeba bedzie soe stymulowac, jesli kednak bralas w poprzedniej ciazy zastrzyki przeciwzakrzepowe to pewnie i tej bedziesz musiala ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry