reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki od jakiegoś czasu was tu obserwuje i w końcu postanowilam założyć konto;) jestem po pierwszym in vitro udanym :D transfer mialam 10kwietnia. Jutro kończę 4tc. Dużo sie od was dowiedziałam i mam nadzieję że i Ja coś komuś pomogę ;)
Hej, fajnie, że do nas dołaczasz :)

No i oczywiście gratulacje.

Gdzie się leczysz?
 
reklama
Dziewczyny, koleżanka jest w 6tc, dzisiaj słyszała serduszko, tętno 105, lekarka powiedziała jej, że jest słabo i ma się nie nastawiać, głupia baba jakaś. Wiecie coś na ten temat? Czy to faktycznie za mało i źle rokuje?

Ja słyszałam tak: że serduszko pojawia się w 6 -7 tc i że na samym początku, zaraz po pojawieniu się, musi się "rozkręcić" dopiero po kilku dniach (ok 2) zaczyna bić ok 170 uderzeń na minutę. Może koleżanka była w trakcie tego "rozkręcania"?
Ale to warto jeszcze gdzieś potwierdzić :)
 
Wracam do świata żywych chyba dzisiaj tylko 3 razy było bleeee, więc jest dobrze hehe . tyle się wydarzyło, że nie jestem wstanie wszystkiego ogarnąć :-) mam nadzieję, że będę mogła wrócić do was na stałe.
Martwi mnie tylko jedna sprawa mam wrażenie jak by ktoś usiadł mi na żołądku i boję się bo tak samo miałam po punkcji jak miałam jajniki powiększone bo Hiperka i wszystko poszło do góry i ucisk miałam na żołądku i też były mdłości bo moja doktor mówiła, że jestem drobna i dlatego tak mi ucieka na żołądku, i boję się właśnie tego, że tak będzie do końca ciąży. Miał ktoś tak z was bo wiem, że są dziewczyny tu już po ciąży lub w dalszej ciąży i jeszcze jedno pytanie kiedy minęło wam że nie smierdzialy wam zapachy mi wszytko śmierdzi i przez to robię bleeee, musiałam zmienić proszek do prania i tak nie działa używam ciuchów z dna szafy które już nie pachną heheh
NO NIE, kto do nas wrócił!!!
To se ne je możne :D:D

Jak dzieci? Kiedy wizyty? Jak po poprzedniej? NIC NIE WIEMY!!!!

Mnie wszytko smierdzi. Dzisiaj gotowałam na 3 podejścia, po orzeszek by i zjadł, ale nie lubi wąchać.
 
Czyli ty też brałaś dwa i został jeden?

Tak kochana ,ktos tu kiedys pisal ze czasem podaja dwa aby zwiekszyc prawdopodobienstwo ,bo jak nas lekarz Sue pytal czy Sue zgadzamy my no oczywiscie beda blizniaki a on na 15% tylko ze blizniaki;)), a ja szukalam drugiego dlugo okolo 4 msca ,zawsze sie pytalam " nue ma drugiego "...;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak kochana ,ktos tu kiedys pisal ze czasem podaja dwa aby zwiekszyc prawdopodobienstwo ,bo jak nas lekarz Sue pytal czy Sue zgadzamy my no oczywiscie beda blizniaki a on na 15% tylko ze blizniaki;)), a ja szukalam drugiego dlugo okolo 4 msca ,zawsze sie pytalam " nue ma drugiego "...;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja też cały czas szukam, bo mnie się wydaje, że może gdzieś tam jest.
 
Wracam do świata żywych chyba dzisiaj tylko 3 razy było bleeee, więc jest dobrze hehe . tyle się wydarzyło, że nie jestem wstanie wszystkiego ogarnąć :-) mam nadzieję, że będę mogła wrócić do was na stałe.
Martwi mnie tylko jedna sprawa mam wrażenie jak by ktoś usiadł mi na żołądku i boję się bo tak samo miałam po punkcji jak miałam jajniki powiększone bo Hiperka i wszystko poszło do góry i ucisk miałam na żołądku i też były mdłości bo moja doktor mówiła, że jestem drobna i dlatego tak mi ucieka na żołądku, i boję się właśnie tego, że tak będzie do końca ciąży. Miał ktoś tak z was bo wiem, że są dziewczyny tu już po ciąży lub w dalszej ciąży i jeszcze jedno pytanie kiedy minęło wam że nie smierdzialy wam zapachy mi wszytko śmierdzi i przez to robię bleeee, musiałam zmienić proszek do prania i tak nie działa używam ciuchów z dna szafy które już nie pachną heheh

Ja wlasnie mam tak z zoladkiem jakby kamienie w nim byly i mam wrazenie takiego ucisku. Nie mam pojecia co z tym zrobic, a wydaje mi sie, ze to sprzyja wymiotom [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kompletnie żadnych objawow. Nic a nic mnie nie boli, brak mdłości. Tak jest idziemy tak samo [emoji4] biore estrofem 3x1, encorton 10mg, duphastop 3x1, crinone zel, fraxiparine i do tego femibion natal 1
A Ty masz objawy?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie też kompletnie zadnych objawów. Sama nie wiem czy sie martwić czy cieszyć ;)
 
1493309203-aaaaaa.jpeg

1493309214-aaaaaa.jpeg


Każdy waży juz 100 gram, dacie wiarę? [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
Jak na tym drugim zdjęciu główkę pięknie widać! No piękne są :)
 
reklama
Kurczę, brzuch mam duży. Większy niż przed punkcją. Jutro transfer a ja się boję hiperki. Nie bolą mnie jajniki tylko ta objętość...i sama nie wiem czy to nie są też jakieś wzdęcia bo mam też gazy...yyy...a może przez to, że staram się dużo pić...sama nie wiem. Dziewczyny jak miałyście hiperkę to bolały Was jajniki czy tylko brzuch był duży?

Poziom estradiolu miałam badany 4 dni przed punkcją i wynosił ok. 1300. Teraz biorę m.in. estrofem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry