reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja wlasnie mam tak z zoladkiem jakby kamienie w nim byly i mam wrazenie takiego ucisku. Nie mam pojecia co z tym zrobic, a wydaje mi sie, ze to sprzyja wymiotom [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie mam to samo! i nie mogę dopuścić, żeby czuć głód bo zaczyna się masakra na noc biorę banany ciastka wszystko i budzę się z 3 razy w ciągu nocy na siusiu i muszę zjeść jakaś masakra
 
reklama
Kurczę, brzuch mam duży. Większy niż przed punkcją. Jutro transfer a ja się boję hiperki. Nie bolą mnie jajniki tylko ta objętość...i sama nie wiem czy to nie są też jakieś wzdęcia bo mam też gazy...yyy...a może przez to, że staram się dużo pić...sama nie wiem. Dziewczyny jak miałyście hiperkę to bolały Was jajniki czy tylko brzuch był duży?

Poziom estradiolu miałam badany 4 dni przed punkcją i wynosił ok. 1300. Teraz biorę m.in. estrofem.
Mnie bolaly jajniki i brzuch i ucisk miałam na żołądek i mdłości
 
Zapomnialam dolaczyc zdjec wynikow:(
ale sie nie mieszcza. Wiec z grubsza z tych najgorszych to: asthenooligoteratozoospermia
Wzmozona lepkosc
Ruch postepowy 5%
Ruch niepostepowy 14%
Nieruchome 81%
Plemniki prawdlowe 2%
Plemniki nieprawidlowe 98%
To jest jakis koszmar :-( :-( :-(
tak, bylam w ciazy. Dzis dowiedzialam sie ze prawdopodobna przyczyna mogl byc w tym przypadku nieprawidlowy plemnik. Nie bylo szans wada genetyczna chromatyny nieprawidlowo sie dzielilo wiec zadbe heparyny czy sterydy by nie pomogly:(
Kochana nie martw się u nas też nasienie maskara udało się za pierwszym razem jestem w 7 tygodniu ciąży bliźniaczej.
U nas zaplodnilo się 6 zostały z nami tylko dwa zarodki 3 dniowe które są teraz ze mną. Po transferze pytałam doktor jakie było nasienie jak mąż oddał do zaplodnienia to było gorzej niż źle. Więc głowa do góry
 
W poniedziałek miałam wizytę dzieci mają po 6 mm są serduszka lekarz mówi, że wszystko Oki, kolejna wizyta 8 mają.
No te zapachy są straszne. Mąż śpi w innym pokoju bo jak wychodzi z pod prysznica i ma na sobie zapach żelu pod prysznic to biegnę do WC bleeee, więc u mnie grubo hehe,mam nadzieję,że szybko miną te złe rzeczy związane z ciąża i będzie tylko lepiej.
Wpisz się w kalenarz, będziemy trzymac kciuki i chcemy zobaczyć maleństwa :)
 
Wpisz się w kalenarz, będziemy trzymac kciuki i chcemy zobaczyć maleństwa :)
Jutro się wpiszę nie mam zdjęcia nie dostałam teraz tu jest zdjęcie z 19 kwietnia z kliniki
 

Załączniki

  • sketch-1492717152688.png
    sketch-1492717152688.png
    248,8 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Jestem pewna zdjęcie bardziej przypomina mi nos świnki hehe dziwnie wyszło bo maleństwa są daleko od siebie i ciężko złapać je na jednym zdjęciu
 
Do góry