reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, koleżanka jest w 6tc, dzisiaj słyszała serduszko, tętno 105, lekarka powiedziała jej, że jest słabo i ma się nie nastawiać, głupia baba jakaś. Wiecie coś na ten temat? Czy to faktycznie za mało i źle rokuje?
Ja w 6 tc miałam pomiary 117 i 120 uderzeń na minutę. Lekarz tez kreslil czarny scenariusz. Serduszko zaczyna bić z prędkością 50 ud/min i powoli się rozkręca. Niech koleżanka nie traci nadziei tylko za tydzień znowu do lekarza. Jeśli wynik się poprawi to nie ma o czym mówić a jeśli się nie poprawi to dopiero wtedy będzie czas na zmartwienia - za wcześnie żeby rwac włosy z głowy.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dziewczyny, koleżanka jest w 6tc, dzisiaj słyszała serduszko, tętno 105, lekarka powiedziała jej, że jest słabo i ma się nie nastawiać, głupia baba jakaś. Wiecie coś na ten temat? Czy to faktycznie za mało i źle rokuje?
Jak dla mnie głupota serduszko dopiero zaczyna nabierać na sile.Ja byłam ok.6-7 tc i u nas biło 80 i na następnej wizycie już 160 .Takze spokojnie .
 
Też Twoja pierwsza wizyta? Zdziwilam się że u mnie troszkę późno bo z tego co czytam dziewczyny na pierwsza wizytę ida juz 4, 5tc.
Ja wczoraj bylam na wizycie. Widzialam moja fasolke [emoji173] wiec 10.05 bedzie to moja druga wizyta. I według obliczeń lekarza dzis mam 5t 0d

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wracam do świata żywych chyba dzisiaj tylko 3 razy było bleeee, więc jest dobrze hehe . tyle się wydarzyło, że nie jestem wstanie wszystkiego ogarnąć :-) mam nadzieję, że będę mogła wrócić do was na stałe.
Martwi mnie tylko jedna sprawa mam wrażenie jak by ktoś usiadł mi na żołądku i boję się bo tak samo miałam po punkcji jak miałam jajniki powiększone bo Hiperka i wszystko poszło do góry i ucisk miałam na żołądku i też były mdłości bo moja doktor mówiła, że jestem drobna i dlatego tak mi ucieka na żołądku, i boję się właśnie tego, że tak będzie do końca ciąży. Miał ktoś tak z was bo wiem, że są dziewczyny tu już po ciąży lub w dalszej ciąży i jeszcze jedno pytanie kiedy minęło wam że nie smierdzialy wam zapachy mi wszytko śmierdzi i przez to robię bleeee, musiałam zmienić proszek do prania i tak nie działa używam ciuchów z dna szafy które już nie pachną heheh
 
Ja wczoraj bylam na wizycie. Widzialam moja fasolke [emoji173] wiec 10.05 bedzie to moja druga wizyta. I według obliczeń lekarza dzis mam 5t 0d

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to szybko minęło super, że się udało! mam wrażenie jak by to było wczoraj, że podchodzisz do kolejnego transferu, a tu już 5 tydzień gratulacje mamusiu
 
reklama
Czesc dziewczyny. Mam juz terminy na sonohsg i laparoskopie. Niestety w miedzy czasie otrzymalismy wyniki nasienia. Jest bardzo zle :( czy znacie sie na wynikach? Moze podpowiedzialybyscie co robic:( wizyta u androloga dopiero pod koniec maja wypada:( moj gin na urlopie wiec dopiero pomoze po 10 maja :( jestem zalamana:(

Hej, ja widzę w podpisie, że byłaś w ciąży. W takim razie nie jest tak źle. Oczywiście nie napisałaś co jest nie tak z nasieniem, ale nie może być tak beznadziejnie.
Mój mąż też ma słabe nasienie, dostał leki na poprawę nasienia, kuracja trwała 3 miesiące. W sumie nawet nie zrobiliśmy badań czy i jaka jest poprawa, bo pod koniec zrobiliśmy in vitro, które się udało. Lekarz powiedział nam tylko, że ze względu na jakość nasienia pomijamy iui, bo to nie ma sensu.
Dodatkowo mąż miał zalecenia: nie przegrzewać jajek :D odpadałją gorące kąpiele, sauny, zbyt intensywny trening.
 
Do góry