reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zauważyłam że co lekarz to inną techniką przy nieudanym transferze lekarz włożył USG dopochwowe i tak robił transfer, przy tym teraz udanym transferze położna trzyma USG na brzuchu dość mocno go dociskając a lekarz włożył wziernik i wpuszczał zarodki po wszystkim oddał cewniczek embriologowi i on sprawdzał czy czy jest pusty i zaglądnął do okienka i podziękował za udany transfer. Oczywiście przed transferem zostają okazane zarodeczki na monitorze.

Dokl tak mialam jak opisujesz druga opcje;)
Tranfer nie boli ;) ,podobny do badania na Pap test (rak) jest przyjrmny i maz trzyma cie za reke wiec oboje to przezywacie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Mam juz terminy na sonohsg i laparoskopie. Niestety w miedzy czasie otrzymalismy wyniki nasienia. Jest bardzo zle :( czy znacie sie na wynikach? Moze podpowiedzialybyscie co robic:( wizyta u androloga dopiero pod koniec maja wypada:( moj gin na urlopie wiec dopiero pomoze po 10 maja :( jestem zalamana:(
 
1493309203-aaaaaa.jpeg

1493309214-aaaaaa.jpeg


Każdy waży juz 100 gram, dacie wiarę? [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017

Ale super [emoji173][emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to u mnie jest trochę inaczej przed ciążą praktycznie sex mógłby dla mnie nie istnieć, chyba po prostu przeżycia i wszystkie niepowodzenia związane z ciąża pogłębiały brak ochoty...a teraz nie ma nocy lub gdy śpię w ciągu dnia żeby mi się takie przytulasy nie śniły i w ciągu dnia duża ochota ale wiem że nie mogę dla dzieci moich jestem w stanie wszystko poświęcić... :tak::blink:
To jeden z objawow ciazowych, ochota na seks i mocne realistyczne sny w tym temacie. Jest szansa, ze przejda niedlugo.
 
Do góry