reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chodzę na terapię i dlatego funkcjonuję, w ciągu dnia nawet świetnie (zajmuję kierownicze stanowisko) , ale nie wiem, czy właśnie umiałabym się pogodzić z bezdzietnością. Staram się nie brać tego pod uwagę, że nie będę mamą
Wiem co znaczy uczucie ze wszedzie indziej idzie ci fantastycznie, sporo osob mysli ze zyc nie umierac, masz przeciwz wszystki, ale to jest prawie wszystko i czuje sie takim niepełnym, to poczucie porazki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moniq,ja mam 42 lata i znam ten strach.Pomimo to nie dajmy sie zwariowac,fakt jest ze nasze komorki sa juz stare i maja rozne anomalie ale fakt jest i taki ze kobiety rodza zdrowe dzieci ,sa wspanialymi matkami i dopiero wtedy widac.ze ta cala nagonka na wiek to bzdura.Kazda musi sama postawic sobie granice dokad bedzie probowac a kiedy odpuscic.Jestem tez na innym forum na temacie adopcji komorek i rozbieznosc wiekowa jest od 35do 50 i dziewczyny walcza i co rusz jakas jest w ciazy.Wiek to jedno,regularne cykle,zdrowe zycie i optymizm w glowie jest wazniejsze niz czyjes gadanie :)

Jesteś zarąbista AnneMarie ;), to co ludzie powiedzą to mi lata, ale dobrze, że tu Cię mam
 
Dziewczyny właśnie zrobiłam sikanca w 7 dpt i widzę cień drugiej kreski czy jest to możliwe ?
Możliwe [emoji3] Ja wczoraj miałam 7 dzień i tak samo [emoji173]
Gratki !!! Niech się pięknie przytuli i rośnie przez kolejne 9 miesięcy [emoji3]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
reklama
Wiem co znaczy uczucie ze wszedzie indziej idzie ci fantastycznie, sporo osob mysli ze zyc nie umierac, masz przeciwz wszystki, ale to jest prawie wszystko i czuje sie takim niepełnym, to poczucie porazki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie M@dziu, jestem po prostu niespełniona, więc kasa i kariera nic mi nie dają, wiara mnie trzyma przy życiu i pozostałe dzieci w rodzinie, które szczerze kocham i przytulam za wszystkich na około
 
Do góry