reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć na forum jestem od stycznia. Byłam na iui teraz w maju mam wizytę do in vitro. Jakie badania musiałyście mieć do in vitro czy te co do iui wystarczą?
Ja mialam te same co do IUI tylko ze ja iui mialam w klinice leczenia nieplodnosci i oni takie same do ivf i do iui wymagają + Kariotypy moj i meza

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj nie. Dużo więcej badań jest wymaganych w Internecie znajdziesz listę

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Witaj. Fajnie ze do nas dolaczasz.

Ja nie mialam iui w ogole, wiec z badaniami nie pomoge,.ale duzo jest dziewczyn po iui, wiec napewno ktoś ci pomoze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
kurcze to dziwne bo jak pytałam to tylko powiedział że badania są ważne i tyle.
M@gda jakie badania w takim razue robiłaś?
 
Ile nowych osób pojawiło się na forum dawno nie zaglądałam :wink:
Gratuluje pozytywnych bet !!!! I trzymam kciuki za więcej :biggrin2::biggrin2::biggrin2: zyczę Wam aby się udało i aby kazda z Was doczekała się swojego małego wielkiego szczęścia.

Mój synek właśnie fika fikołki brzuszku słuchając Mozarta :rofl:

Mozart najlepszy!!!! Moja caly czas slucha[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć na forum jestem od stycznia. Byłam na iui teraz w maju mam wizytę do in vitro. Jakie badania musiałyście mieć do in vitro czy te co do iui wystarczą?

ja do podstawowych badań do iui miałam jeszcze posiew kanału szyjki macicy, usg piersi ,
ale to decyzją lekarza jest jakich badań będzie wymagał , więc rozsądniej byłoby omówić to na wizycie .
 
reklama
Do góry