reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ile nowych osób pojawiło się na forum dawno nie zaglądałam :wink:
Gratuluje pozytywnych bet !!!! I trzymam kciuki za więcej :biggrin2::biggrin2::biggrin2: zyczę Wam aby się udało i aby kazda z Was doczekała się swojego małego wielkiego szczęścia.

Mój synek właśnie fika fikołki brzuszku słuchając Mozarta :rofl:
 
reklama
Cześć na forum jestem od stycznia. Byłam na iui teraz w maju mam wizytę do in vitro. Jakie badania musiałyście mieć do in vitro czy te co do iui wystarczą?
 
Cześć na forum jestem od stycznia. Byłam na iui teraz w maju mam wizytę do in vitro. Jakie badania musiałyście mieć do in vitro czy te co do iui wystarczą?
Witaj. Fajnie ze do nas dolaczasz.

Ja nie mialam iui w ogole, wiec z badaniami nie pomoge,.ale duzo jest dziewczyn po iui, wiec napewno ktoś ci pomoze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć na forum jestem od stycznia. Byłam na iui teraz w maju mam wizytę do in vitro. Jakie badania musiałyście mieć do in vitro czy te co do iui wystarczą?
Oj nie. Dużo więcej badań jest wymaganych w Internecie znajdziesz listę

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie siedzę i płacze jutro mam wizyte u genetyka a dziś mam wyniki u pacjentki stwierdzono obecność heterozygotycznej mutacji H129R w genie czynnika V krzepnięcia i stwierdzono obecność heterozygotycznej mutacji A1298C w genie MTHFR. U pacjentki stwierdzono podejrzenie trombofili i skłonność do zakrzepicy. Kariotypy mamy dobre. Co to oznacza.? Tak się boję....
Ta pierwsza mutacja wydaje mi sie ze jest to v- leiden
A druga mthfr czyli zaburzenia metylacji wit b6 b12 i kwasu foliowego - musisz brac metylowane formy tych witamin
Przy mutacjach wynikajacych zaburzen krzepniecia jest wiejsze ryzyko krwiakow w ciazy i zakrzepicy
Spokojnie bedziesz musiala byc na clexanie po punkcji i przez prawdopodobnoe cala ciaze
Tez mam mutacje mthfr tylko ze homozygotyczna czyli ta gorsza opcje bo mam uszkodzone 2 allele genu
 
Do góry