reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny znikam narazie z forum czuję się tak fatalnie,że nie jestem wstanie patrzeć na telefon. Mam nadzieję,że szybko mi to minie i do was wrócę. Przez ten czas kiedy mnie nie będzie, życzę samych pięknych widoków na usg wysokich bet i Zero plamień i uśmiechu na codzień.
Trzymajcie sie cieplo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzieczyny ratunku!okropnie sie pochorowalam,cale noce kaszle tak strasznie ze az mam zakwasy w klatce piersiowej.tak strasznie sie martwie czy wszystko ok z malenstwem...usg dopiero 10 maja...a ja czarne mysli mam przed oczami.co myslicie o detektorze tetna?jakis czas temu byl temat poruszamy...ktora z was kupila?mysle sobie ze to moze jakies wyjscie z sytuacji,bo odchodze od zmyslow...jakbym mogla to bym na usg latala co 3 dni...:angry::baffled:
Ty lec do lekarza z tym kaszlem...ja olalam a i tak musialam distac antybiotyk bo przerodzilo sie w zapalenie krtani a detektor mam i wtedy sprawdzalam czesto bo czesto mnie brzuch bolal od kaszlu...
 
reklama
Dziewczyny znikam narazie z forum czuję się tak fatalnie,że nie jestem wstanie patrzeć na telefon. Mam nadzieję,że szybko mi to minie i do was wrócę. Przez ten czas kiedy mnie nie będzie, życzę samych pięknych widoków na usg wysokich bet i Zero plamień i uśmiechu na codzień.
Kochana odpocznij i wróć do nas [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry