reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie
Ja, bym Tez nie odstawiała leków, u mnie dzieś progesteron 67ng/ml i biorę leki dalej 3×4 dowcipnie 3×4 podjęzykowo i 1×prolutex 3×1 estrofem tylko ja mam tego krwiaka i lekarka mówiła że może przy następnej wizycie będziemy pomału odstawiać .a progesteron też nie powoduje skurczy macicy.może skonsultuj to z jakimś innym zaufanych lekarzem. Jak dla mnie to jest ryzyko tym bardziej ,że masz dwa bąbelki❤❤
 
reklama
Cudnie [emoji7] duze te Twoje dzieciatka, moj maluch mial wczoraj 6.55 [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie, wyprzedzają wiek ciazy o ok tydzień ale jak widziałam na "październikowych mamach" to jest sporo takich przypadków
Najważniejsze że zdrowe, w zasadzie nie dopuszczalam innej myśli po pgs [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017
 
Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie
A na mdłości może to Ci pomoże Link do: Sea-band | Oryginalne akupresurowe opaski przeciwwymiotne | Naturalne i niefarmakologiczne na chorobą lokomocyjną, poranne mdłości lub skutki zabiegów medycznych.
 
Dziewczyny ja się zaczynam martwic, nie mam w ogóle mdłości, piersi prawie przestały boleć.. Boję się czy jest wszystko dobrze z maluchem, usg dopiero za tydzień :( to dopiero 8 tydzień
 
Cześć Dziewczyny :-) czy mogę się do Was przyłączyć? Czytam Wasze wypowiedzi od kilku dni, ale dopiero dzisiaj mam chwilkę, żeby napisać :-) Jestem dopiero na początku drogi i na etapie "sto pytań do" ;-) Jestem dopiero na luteinie, później antykoncepcja od pierwszego dnia cyklu i później nie wiem już sama co, bo wszystko mi się miesza... Jestem tak blisko a jednocześnie tak daleko że aż ciężko czasami jest... Wybrałam Invicte z Warszawy mam nadzieję, że dobrze zrobiłam :-)
Pozdrawiam Was dziewczynki ciepło pomimo pogody i będę do Was zaglądać co jakiś czas, bo podtrzymujecie mnie na duchu, że jednak wszystko może być ok :-*
Witamy i zapraszamy :)
Wszystko będzie ok.
 
Anetka303, Tusiaczek, Ilona88 piękne wiadomości :biggrin2:

U mnie dzisiaj kiepski dzień. Od rana boli mnie głowa. Czuję się wogóle tragicznie tak jakby mnie jakaś choroba brała, jestem słaba, jest mi niedobrze, bolą mnie mięśnie i najchętniej to bym spała. Do tego jeszcze jak wrociłam z pracy to zobaczyłam na wkładce śluz w kolorze kawy z dużą ilością mleka a przy aplikacji luteiny taki sam na aplikatorze. Brzuch mnie nie boli. Dziś w sumie 7dpt zrobiłam rano badanie progesteronu i wyszedł 31,21ng/mol i przy okazji HCG 2,23 mlU/mol:hmm:(w moim labolatorium nie robią betaHCG - a to jest duża różnica?)
Cały czas wierzę w moje kropki i mam nadzieję że jeszcze dadzą radę. Teraz leżę i śpię bo na nic nie mam siły :-( :(

Jeśli się nie mylę to hcg jest w innych jednostkach podawane niż bhcg. Hcg przeliczone na bhcg da Ci większy wynik bety więc jest szansa na dobrą wiadomość za kilka dni. Oby tak było. Powodzenia !
 
reklama
Faktycznie, wyprzedzają wiek ciazy o ok tydzień ale jak widziałam na "październikowych mamach" to jest sporo takich przypadków
Najważniejsze że zdrowe, w zasadzie nie dopuszczalam innej myśli po pgs [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017

Tak, najwazniejsze, ze zdrowe [emoji173] musze sie wybrac na pazdziernikowe mamy po troche wiedzy [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry