reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już dawno w domu piszę dopiero teraz bo trochę mi lepiej mam dalej takie mdłości że myślałam,że padne w klinice nie mogę patrzeć na telefon i telewizor.
Na usg wszytko Oki widziałam małe fasolki takie piękne moja doktor mowi do mnie co ja podkusilo, żeby podać mi dwa zarodki jak ja taka mała szczupła jak ja to donoszę. Z dziećmi wszytko Oki teraz czekamy na serduszko.
Martwi mnie jedna decyzja doktor i tym jestem załamana kazała odstawić mi acard Crinone i duphaston mam brać tylko do piątku mam nie brać żadnych leków pytam się a jak będę krwawić proszę się tym nie przejmować. Nke wiem co robić ale sama na własną rękę Stwierdziłam, że będę brała duphaston cały czas

Cieszę się że wszystko OK :blink: Mówiłam Ci że wszystko z Twoimi Kruszynkami będzie dobrze :tak: Jutro moja kolej na 8:30 mam wizytę, pewnie odezwe się też dużo później bo jeszcze dostanę wlew z intralipidu a to jakieś 2h poleci. Ale zaraz jak tylko wrócę do domku to dam znać :tak:
Trochę ryzykuje ta Twoja doktorka z tymi lekami tym bardziej że progesteron dopiero później będzie produkowany przez łożysko...
No ale oni chyba wiedzą co robią...Pewnie też bym duphaston nie odłożyła...
 
reklama
Anetka303, Tusiaczek, Ilona88 piękne wiadomości :biggrin2:

U mnie dzisiaj kiepski dzień. Od rana boli mnie głowa. Czuję się wogóle tragicznie tak jakby mnie jakaś choroba brała, jestem słaba, jest mi niedobrze, bolą mnie mięśnie i najchętniej to bym spała. Do tego jeszcze jak wrociłam z pracy to zobaczyłam na wkładce śluz w kolorze kawy z dużą ilością mleka a przy aplikacji luteiny taki sam na aplikatorze. Brzuch mnie nie boli. Dziś w sumie 7dpt zrobiłam rano badanie progesteronu i wyszedł 31,21ng/mol i przy okazji HCG 2,23 mlU/mol:hmm:(w moim labolatorium nie robią betaHCG - a to jest duża różnica?)
Cały czas wierzę w moje kropki i mam nadzieję że jeszcze dadzą radę. Teraz leżę i śpię bo na nic nie mam siły :-( :(
Nie wiem jak się przelicza to hcg ale w internecie są kalkulatory chyba wiec trzymam kciuki

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja już dawno w domu piszę dopiero teraz bo trochę mi lepiej mam dalej takie mdłości że myślałam,że padne w klinice nie mogę patrzeć na telefon i telewizor.
Na usg wszytko Oki widziałam małe fasolki takie piękne moja doktor mowi do mnie co ja podkusilo, żeby podać mi dwa zarodki jak ja taka mała szczupła jak ja to donoszę. Z dziećmi wszytko Oki teraz czekamy na serduszko.
Martwi mnie jedna decyzja doktor i tym jestem załamana kazała odstawić mi acard Crinone i duphaston mam brać tylko do piątku mam nie brać żadnych leków pytam się a jak będę krwawić proszę się tym nie przejmować. Nke wiem co robić ale sama na własną rękę Stwierdziłam, że będę brała duphaston cały czas
Jak na moje oko to trochę wcześnie na odstawianie leków [emoji52]

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja już dawno w domu piszę dopiero teraz bo trochę mi lepiej mam dalej takie mdłości że myślałam,że padne w klinice nie mogę patrzeć na telefon i telewizor.
Na usg wszytko Oki widziałam małe fasolki takie piękne moja doktor mowi do mnie co ja podkusilo, żeby podać mi dwa zarodki jak ja taka mała szczupła jak ja to donoszę. Z dziećmi wszytko Oki teraz czekamy na serduszko.
Martwi mnie jedna decyzja doktor i tym jestem załamana kazała odstawić mi acard Crinone i duphaston mam brać tylko do piątku mam nie brać żadnych leków pytam się a jak będę krwawić proszę się tym nie przejmować. Nke wiem co robić ale sama na własną rękę Stwierdziłam, że będę brała duphaston cały czas
Ja też odstawiam lek8 tylko stopniowo najpierw odstawiłam prolutex. No i stopniowo luteinus najpierw brałam 3x dziennie po 1 przez 5 dni teraz 2x dziennie po 1 przez 5 dni i po 1 przez 5 dni i koniec ufam lekarzowi. Jak bym miała plamienia to mam dzwonić i w razie czego mam prolutex w zapasie
 
reklama
Do góry