reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie
 
reklama
Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie

Moja siostra jak była w ciąży to nudności męczyły ją do końca 3miesiaca ale podobno każda kobieta ma inaczej...
 
NIeeeeee, nie widziałam Cie w kalendarzu!!!!
No to niech zajączek ładnie rośnie:) Wpisz się do kalendarza na sikacza, jeśli bety nie robią. Będziemy trzymać kciuki. Bardzo, bardzo mocno!!!!
Najgorsze to czekanie... wierzę, że będzie dobrze. Chocolateri Będziesz czekać do 14dpt na sikacza czy wcześniej zrobisz? X
 
Ja już dawno w domu piszę dopiero teraz bo trochę mi lepiej mam dalej takie mdłości że myślałam,że padne w klinice nie mogę patrzeć na telefon i telewizor.
Na usg wszytko Oki widziałam małe fasolki takie piękne moja doktor mowi do mnie co ja podkusilo, żeby podać mi dwa zarodki jak ja taka mała szczupła jak ja to donoszę. Z dziećmi wszytko Oki teraz czekamy na serduszko.
Martwi mnie jedna decyzja doktor i tym jestem załamana kazała odstawić mi acard Crinone i duphaston mam brać tylko do piątku mam nie brać żadnych leków pytam się a jak będę krwawić proszę się tym nie przejmować. Nke wiem co robić ale sama na własną rękę Stwierdziłam, że będę brała duphaston cały czas

Ja mialam odstawic wszystko do konca 8 tyg, bralam tydzien dluzej luteine w mniejszej dawce i odstawilam, po 4 dniach plamienie i to w weekend [emoji58] Na szczescie mialam kontakt do jakiegos gina znajomego, kazala dalej brac luteine i wszystko wrocilo do normy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie
Ja tak się meczyla około tydzień, dzień w dzień budziła się i zasypialam z mdlosciami a poteknok 10 tc jak ręką odjal

[emoji127] 28.10.2017
 
Witajcie w ten zimowy poranek (przynajmniej w Łodzi), wrocilam wlasnie z usg, pani dr wszystko pomierzyla, posprawdzala i wszystko wyglada na zdrowiuśkie [emoji4] jesZcze bede czekac do 2 tyg na wyniki krwi, ale na teraz na 80% jest dobrze.

Termin porodu ok 25.10, ale nie moge wpisac sie do kalendarza, bo mam zawalony tel i mam za malo miejsca zeby sciagnac program do edycji

A oto dzisiejsza fota
9e73e5b0d45d95b49357da34fd1c8f23.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny dzidzius. Już chciałoby się potulić. Gratulacje. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Moje postanowienie o nie czytaniu wpisów legło w gruzach bo itak zaglądałam co u was :)
Ja byłam na wizycie i od 1dc zaczynam stymulacje. Niestety lekarz już mi powiedział, że mam bardzo duże jajniki i na 99% będę miała hiperstymulacje... dlatego wszystko przesunie się znowu o miesiąc :(
na dodatek znalazl w prawym jajniku pęcherzyk z poprzedniej stymulacji i przez to muszę jechać na dodatkową wizyte...
Druga sprawa to to, że lekarz odradza nam podanie dwóch zarodków bo mówi, że ciąża blizniacza to duże zagrożenie tym bardziej że według niego mamy duże szanse na powodzenie bo jestem całkowicie zdrowa( mi coraz bardziej podobała się wizja bliźniaków ;) )
Co wy o tym myślicie ? Jakbie było zdanie waszych lekarzy na ten temat ? Dodam, że leczymy się w Gamecie w Rzgowie.
Myb też jesteśmy w Rzgowie. Przy pierwszej ciąży miałam podane 2 ale jeden gdzies sobie poszedł i mamy dziewczyke. Teraz podchodziłam do crio ale niestety sie nie udało. Będziemy po małej przerwie podchodzić jeszcze raz.
Ciąża bliźniacza na pewno może być trudniejsza ale dasz radę. Masz też większą szansę na powodzenie. A czemu lekarz Ci odradza?
 
Do góry