reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam pgs w invicta i za 8 zarodków płaci się 8000. Jedna z najtańszych klinik w tym zakresie a jednocześnie mają laboratorium genetyczne na najwyższym światowym poziomie

[emoji127] 28.10.2017

Rozumiem że Twoje dwa szczęścia są po leczeniu tam? Przepraszam że wypytuje ale szukam osób którym się udało...
 
Witajcie dziewczyny,

Kilka dni temu dowiedziałam się, że mam nieprawidłowy kariotyp.... Jestem po 4 stratach na bardzo wczesnym etapie (ciąże biochemiczne) Jutro mam wizytę u genetyka ale domyślam się, że to co zaproponuje to naturalne starania do skutku lub in vitro z PGD/PGS.

Czy któraś z Was jest/ była w podobnej sytuacji - tzn zdecydowała się na in vitro z PGD? Czy możecie napisać coś o Waszych doświadczeniach, jakie znacie kliniki które tym się zajmują, jakie są szanse, czy komuś się udało?

Będę wdzięczna za każde informacje, dziękuję!

Ja miałam robione pgd. Wykonuje je Invicta.
 
Ciekawa jestem na jakiej podstawie przepisał mi taka dawkę a nie inną??? Czy po prostu pierwsza stymulacja do ivf to taka metoda prób i błędów ;P
Na pewno dawki są przemyślane na podstawie wyników badań hormonów, wagi ciała itd. Lekarze muszą uważać żeby nie doszło do przestymulowania.
 
Anetka303, Tusiaczek, Ilona88 piękne wiadomości :biggrin2:

U mnie dzisiaj kiepski dzień. Od rana boli mnie głowa. Czuję się wogóle tragicznie tak jakby mnie jakaś choroba brała, jestem słaba, jest mi niedobrze, bolą mnie mięśnie i najchętniej to bym spała. Do tego jeszcze jak wrociłam z pracy to zobaczyłam na wkładce śluz w kolorze kawy z dużą ilością mleka a przy aplikacji luteiny taki sam na aplikatorze. Brzuch mnie nie boli. Dziś w sumie 7dpt zrobiłam rano badanie progesteronu i wyszedł 31,21ng/mol i przy okazji HCG 2,23 mlU/mol:hmm:(w moim labolatorium nie robią betaHCG - a to jest duża różnica?)
Cały czas wierzę w moje kropki i mam nadzieję że jeszcze dadzą radę. Teraz leżę i śpię bo na nic nie mam siły :-( :(
 
no witam dziewczyny.dzisiaj sie juz lepiej czuje psychicznie:) kochane mam 2 mrozaczki wiec probowac bedziemy napewno....mam tylko nadzieje,ze moje mrozaczki przezyja rozmrazanie.... na nastepna procedure in vitro w calosci narazie nas nie stac wiec mrozaczki to jedyna szansa....
 
Ja już dawno w domu piszę dopiero teraz bo trochę mi lepiej mam dalej takie mdłości że myślałam,że padne w klinice nie mogę patrzeć na telefon i telewizor.
Na usg wszytko Oki widziałam małe fasolki takie piękne moja doktor mowi do mnie co ja podkusilo, żeby podać mi dwa zarodki jak ja taka mała szczupła jak ja to donoszę. Z dziećmi wszytko Oki teraz czekamy na serduszko.
Martwi mnie jedna decyzja doktor i tym jestem załamana kazała odstawić mi acard Crinone i duphaston mam brać tylko do piątku mam nie brać żadnych leków pytam się a jak będę krwawić proszę się tym nie przejmować. Nke wiem co robić ale sama na własną rękę Stwierdziłam, że będę brała duphaston cały czas
 
reklama
Do góry