reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Pół nocy nie przespane. Męczy mnie bezsenność już ze trzy tyg. A potem w dzień chodzę jak lunatyk. Dziś mam na 14 wizyte i trochę się stresuje. Do tego okrutnie boli mnie głowa i spadł śnieg, który na szczęście się topi. Okropny dzień.
 
Hej witam po przerwie :)
W piatek mam criotransfer ale mam dziwne pytanie. ostatnio jak bralam lutinus to sobie wylatywal. Teraz biore od niedzieli luteine 2x3 dziennie. i ona wogole nie wypada. Mam wrazenie za kazdym razem ze juz nie mam miejsca zeby ja dolozyc... boje sie ze jakis stan zapalny ni sie z niej zrobi....
 
Hej witam po przerwie :)
W piatek mam criotransfer ale mam dziwne pytanie. ostatnio jak bralam lutinus to sobie wylatywal. Teraz biore od niedzieli luteine 2x3 dziennie. i ona wogole nie wypada. Mam wrazenie za kazdym razem ze juz nie mam miejsca zeby ja dolozyc... boje sie ze jakis stan zapalny ni sie z niej zrobi....
Zakładasz aplikatorem? Może trochę higieniczniej. Ja też delikatnie się ze sobą obchodziłam-oliwka na zewnątrz po umyciu itp. Aplikator mi się spodobał i używałam do wszystkiego. Wydawał mi się czasami twardy i jakby drażnił...
 
Ja płaciłam 600 zł za mrożenie oocytów i 400 zł opłata za jeden rok przechowywania.
co do komórek jajowych w książce "jak tu począć" rok wydania 2015 jest informacja, że "szansa na ciążę kliniczną po rozmrożeniu jednej komórki jajowej metodą witryfikacji wynosi wedle aktualnych doniesień 10-20 proc. A szansa na ciążę po transferze odmrożonych zarodków w zależności od metody i doświadczenia ośrodka wykonującego zabieg wynosi 25-50 proc."
Te ceny u Ciebie to jakiś kosmos.

Ropuszka ja za 7 szt zapłaciłam 2000 plus 500 przechowywanie. Ostatecznie po konsultacji z inną klinika zdecydowałam się podejść do kolejnej procedury i zacząć od zera. Tak jak pisze Jaskolcia lekarz z innej kliniki i nawet ten który mnie do mrożenia namawiał przyznali ze szanse z mrożonych komórek są b niskie bo system ich obróbki jest wciąż bardzo niedoskonały. Przekazałam je do utylizacji i podeszłam do kolejnej stymulacji ...
 
Witam Was dziewczęta w ten przepiękny lodowaty dzień!!!! Życzę dzisiaj wszystkim pozytywnych informacji. Ja wczoraj dzwoniłam do kliniki i okazuje sie ze z 6 zapłodnionych zostało mi 5, ale to był stan na dzień 16.04. Dzisiaj mam dzwonić i dowiedzieć sie co ostatecznie obrodziło [emoji3]. Ostatnio dużo złych informacji, cieżko sie to czyta a co dopiero przeżywa. Sama boje sie ze będę fiksować. Ale po każdej burzy wychodzi słońce dziewczyny - pamiętajcie!!! Wszystkie Damy RADĘ!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej witam po przerwie :)
W piatek mam criotransfer ale mam dziwne pytanie. ostatnio jak bralam lutinus to sobie wylatywal. Teraz biore od niedzieli luteine 2x3 dziennie. i ona wogole nie wypada. Mam wrazenie za kazdym razem ze juz nie mam miejsca zeby ja dolozyc... boje sie ze jakis stan zapalny ni sie z niej zrobi....
Witaj Dusia!!!
Super ze wrocilas!!! Bardzo sie cieszymy!!

Dopisz sie do kalendarza, bedziemy bardzo trzymac kciuki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) jestem w 8 tc i od kilku dni pobolewa mnie brzuch.. Nie jakoś bardzo ale czuję że coś boli.. I podczas kaszlania i kichania boli bardziej, jak myślicie mam to skontrolować z lekarzem czy to normalne? Bardzo sie martwię wizytę mam dopiero 27.04
 
reklama
Hej dziewczyny :) jestem w 8 tc i od kilku dni pobolewa mnie brzuch.. Nie jakoś bardzo ale czuję że coś boli.. I podczas kaszlania i kichania boli bardziej, jak myślicie mam to skontrolować z lekarzem czy to normalne? Bardzo sie martwię wizytę mam dopiero 27.04
Natalia to chyba normalne. Kaslanie i kichanie powoduje skurcz miesni a macica cu sie powoli poszerza i tam moze uciskac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry