reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Natalia to chyba normalne. Kaslanie i kichanie powoduje skurcz miesni a macica cu sie powoli poszerza i tam moze uciskac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie będę co tydzień chodzić na usg, chociaż bym mogła nawet codziennie :) hehe ale lekarz to mnie chyba udusi jak mnie znowu zobaczy :) jak mówisz że to normalne to jestem troche spokojniejsza, dziękuję :* a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Nie będę co tydzień chodzić na usg, chociaż bym mogła nawet codziennie :) hehe ale lekarz to mnie chyba udusi jak mnie znowu zobaczy :) jak mówisz że to normalne to jestem troche spokojniejsza, dziękuję :* a Ty jak się czujesz?
Wlasnie rozpycha mnie troszke, rozpiera... i nie wiem dokąd plynie ten statek ale zaczelo kolysac. Wsplynelam na jakies niespokojne wody :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja też fiksowalam między wizytami,a usg dawało mi spokój na gora 2 dni. Obecnie mam wizyty co 3 tygodnie i gdyby nie detektor tętna płodu chodzilabym poddenerwowana czy z dzidzią ok. Posłucham mojego serduszka z rana i jestem spokojniejsza:) Polecam tym które nie mogą się doczekać na kolejne wizyty.
 
Hej dziewczyny. Pół nocy nie przespane. Męczy mnie bezsenność już ze trzy tyg. A potem w dzień chodzę jak lunatyk. Dziś mam na 14 wizyte i trochę się stresuje. Do tego okrutnie boli mnie głowa i spadł śnieg, który na szczęście się topi. Okropny dzień.
jestes przed transferem czy podczas stymulacji? Jezli stymulacja to moga byc skutki uboczne lekow bole glowy i bezsennosc.
 
Ja ocknelam się po 3 miesiącach. Bolalo jak cholera. Wydawało mi się, że wszystko ze mną ok po czym ktoś poklepal mnie po plecach a ja zaczynałam płakać. Presja i smutek mnie rozsadzaly.
W pewnym momencie nawet już z moim mężem ( najlepszym przyjacielem) cały czas skakalismy sobie do oczu.
Któregoś dnia wykrzyczal, że on pieprzy to całe IVF on chce żonę z powrotem . Wtedy się ocknelam, wylalam morze łez na kozetce u psychologa i wracam do siebie.
Ważne by w tym wszystkim się nie zatracic i po drodze wszystkiego nie stracić.
Buziaki dla Was kobiety i oceanu spokoju. [emoji173]



38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
bardzo jest tak ciezko nie myslec. Tak naprawde do konca nasi mezowie nie wiedza co my przechodzimy.Tysiace lekow zastrzykow po ktorych czujemy sie fatalnie, do tego presja.Pocieszenia rodzimny ze na 100% nam sie uda a mimo to udaje sie wszystkim w okolo a nie nam. Ja tez zaczelam chodzic do psychologa
 
Hej witam po przerwie :)
W piatek mam criotransfer ale mam dziwne pytanie. ostatnio jak bralam lutinus to sobie wylatywal. Teraz biore od niedzieli luteine 2x3 dziennie. i ona wogole nie wypada. Mam wrazenie za kazdym razem ze juz nie mam miejsca zeby ja dolozyc... boje sie ze jakis stan zapalny ni sie z niej zrobi....
Hej bede trzymać kciuki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny powodzenia dziś dla wszystkich oby dzisiejszy dzień był szczęśliwy!!! Ja dzwoniłam do kliniki i mam jeszcze 3 zarodki zamrożone. No i jeden w brzuszku. Jeśli zdecydujemy się za jakiś czas na 2 beaby to wiem ze podają 2 zatodeczki crio a ja mam 3
 
reklama
Do góry