reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja też fiksowalam między wizytami,a usg dawało mi spokój na gora 2 dni. Obecnie mam wizyty co 3 tygodnie i gdyby nie detektor tętna płodu chodzilabym poddenerwowana czy z dzidzią ok. Posłucham mojego serduszka z rana i jestem spokojniejsza:) Polecam tym które nie mogą się doczekać na kolejne wizyty.
Jeśli ten detektor działa jak doppler w gabinecie ginekologicznym to emituje bardzo duża energię- podobno nieszkodliwa dla dziecka ale jest to dla niego niemiłe. Mój lekarz na usg słucha serduszek tylko chwilę i sama miałam ostatnio okazję zobaczyć jak jedno z moich dzieci reaguje na doppler - pięknie spał a jak lekarz włączył urządzenie to zaczął się niemiłosiernie wiercic.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej witam po przerwie :)
W piatek mam criotransfer ale mam dziwne pytanie. ostatnio jak bralam lutinus to sobie wylatywal. Teraz biore od niedzieli luteine 2x3 dziennie. i ona wogole nie wypada. Mam wrazenie za kazdym razem ze juz nie mam miejsca zeby ja dolozyc... boje sie ze jakis stan zapalny ni sie z niej zrobi....
Witaj[emoji4] miło że wróciłas. Życzę Ci udanego criotransferu, juz trzymam kciuki.
 
bardzo jest tak ciezko nie myslec. Tak naprawde do konca nasi mezowie nie wiedza co my przechodzimy.Tysiace lekow zastrzykow po ktorych czujemy sie fatalnie, do tego presja.Pocieszenia rodzimny ze na 100% nam sie uda a mimo to udaje sie wszystkim w okolo a nie nam. Ja tez zaczelam chodzic do psychologa

To dużo zależy od męża, ale Chocolateri ma rację. Walka o dziecko nie może przesłonić nam całego świata. Walczymy o dzieci bo chcemy stworzyć pełną rodzinę, a rodzinę tworzy również mąż i nie możemy o tym zapomnieć. Oczywiście to działa w 2 strony.
 
Dziewczyny ja też fiksowalam między wizytami,a usg dawało mi spokój na gora 2 dni. Obecnie mam wizyty co 3 tygodnie i gdyby nie detektor tętna płodu chodzilabym poddenerwowana czy z dzidzią ok. Posłucham mojego serduszka z rana i jestem spokojniejsza:) Polecam tym które nie mogą się doczekać na kolejne wizyty.
Właśnie się na tym zastanawiałam,czy częste używanie nie szkodzi dzidzi? I czy mogłabyś mi podesłać firmę?
 
reklama
Ja też brałam tabletki antykoncepcyjne i miałam się zgłosić w 16-20 dniu ich brania. Potem dostałam 6 zastrzyków na wyciszenie - gonapeptyl a teraz biorę fostimon + pół gonapeptylu. Czeka mnie jeszcze jedna wizyta i w przyszłym tygodniu powinna być punkcja.
Produkcja jajeczek dorodnych rozpoczęta;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry