reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lola gratuluje, super ,ze sie udalo
biggrin.gif
Zycze, by beta ladnie przyrastala.
Sylha mocno trzymam kciuki za dwa babelki .Ciesze sie ogromnie i gratuluje:-)
 
reklama
lola i sylha - super gratuluję super betki- a progesteron to najlepiej duphaston bo luteina moze sie juz nie wchłaniac tak jak mi. ja juz znów bym sprawdziła betke bo wizyta dopiero za 2 tyg.
 
Sylha - gratuluję Kochana :-):-):-) Jak nic będą bliźniaki i ręce pełne roboty przez najbliższe lata :-):-) Bardzo ale to bardzo się cieszę, że się udało. Aż mi się buzia cieszy :-D Dbajcie o siebie. Ściskam!!!
lola - dla Was również wszystkiego najlepszego.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, żeby udało się jak najszybciej.
 
bunka fajnie, że zaczynasz protokół-najgorsze byłoby czekanie,a tak już bedziecie dalej działać i walczyć-niech wszystko idzie jak należy i doczekacie się drugiego słodkiego cudaczka:tak:
To mi dodało sił,bo czekanie by mnie wykończyło:-(
Dziewczyny moj wynik 11dpt
Beta- 105.90 , a progesteron 9,46!!! Bardzo mnie martwi wynik progesteronu bo batdzo niski?? Czekam na tel od lekarza...
Jeszcze Ci chyba nie pogratulowałam:-D Moje gratulacje- niech z każdym dniem będzie większa:tak:
12DPT beta: 829,7 :-) UFFFFF rośnie bardzo dobrze :-)
Kochana Tobie tez gratuluję:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Lola gratulacje, życze spokojniej ciąży i zdrowego bobaska:-D
Sylha betka pieknie przyrasta oby tak dalej, dbaj o siebie!!!:-)

joweg no to udanego remontu życzę:tak: my za dwa tyg sie przeprowadzamy więc tez czeka nas mnóstwo roboty:sorry: ale cięsze się bo mieszkanko jest duzo ładniejsze od tego co teraz w nim mieszkamy. Mam nadzieję ze zamieszkamy w nim juz na dłużej:-)
 
Roxii- to przynajmniej głowę sobie przeprowadzką zawrócisz i nie będziesz miała czasu tyle rozmyślać- dobrze Ci to zrobi!!!!!hmmm urządzanie mieszkanka- ja tak miałam 2 lata temu- ależ miałam radochę i po północy jeszcze zmywarkę molestowałam :-), to nic, że o 7 rano nie umiałam do pracy wstać- co tam następnego wieczoru znowu do późnych godzin nocnych wariacja:-D, pozwoli Ci to troszkę zapomnieć
 
meg jak bys mogla mi tylko powiedziec leki po transferku :))) przed to kazda ma inne i inne dawki... co do in vitra to bylam zadowolona bo pecherzykow ladnie wychodowalam wiec dr sz ladnie mie prowadzil bo jak wiadomo to zalezy od lekow dawek i wynikow mialam lekka hiperke ale nie bylo tak zle... nie wiem co zrobic czy zmienic czy nie... bo jako do lekarza to nie mam nic tylko cholewcia nie moge zalapac... ale moja znajoma zaszla u niego w 2 ciaze i ma dwoje zdrowych dzieci tylko nie wiem jakim sposobem bo nic nie mowila a ja nie chce pytac wazne bylo dla mnie ze zaciazyla choc wczesniej miala 4poronienia i potem niemogla w ogole zalapac. moj M tez jest zdrowy ja mam to pco jeszcze nie bylam na wizycie... czekam na @ i jade w poniedzialek i wszystkiego sie dowiem widzisz ty zaciazylas na krotko ale sie udalo wiec szane sa duze :)))... jak bede po wizycie to napisze ci co i jak... pewnie i tak kaze mi odczekac ten cykl bo on to zawsze kaze po nieudanym odczekac... mi tez jest smutno juz teraz to mialam nadzieje ze sie udalo a tu porazka :(((( powoli wracam do normy probuje wszystko robic zeby nie myslec i si nie rozklejac dobrze chociaz ze w piatek do pracy ide bo w domu to oszalec mozna to zycie jest takie niesprawiedliwe pozdrawiam Cie cieplutko i mam nadzieje ze zaciazymy wkoncu w tej klinice :)))) a skad jestes???
 
roxii- a ja myslam ze od notariusza do remontu juz niedlaeko a tu jeszcze pare tygodni zanim wogole klucze dostaniemy, juz wiem ze z remontem sie nie wyrobimy a musimy do konca kwietnia sie wyprowadzic z tego mieszkania wiec czeka mnie mieszkanie u tesciow :( ehhhhh........

@ mi sie znowu spoznia mam tego dosc :/
 
Mimi - te leki po to też zależą indywidualnie od każdej z nas, ja np. dotałam przepisane luteina 3x1 dopochwowo i duphaston 3x1 dosutnie, od wczoraj mam brać luteinę 2x1 i dupek też z tym, że luteinę do końca opakowania i koniec czyli w sobotę biorę ostatnią tabletkę, a dupka jeszcze mam na 20dni.Wiem, że niektóre dziewczyny miała jeszcze inne leki w różnych dawkach.
 
reklama
Tak mnie dzis bolą plecy na dole i nogi , ze nie wiem czy to nie cos zlego. Dziewczyny mialyscie moze taki ból tez?
u mnie nogi to byly jednym z pierwszych objawow:))
gratulacje jeszcze raz:)
jesli chodzi o progesteron to ja mialam 18. teraz nie wiem ile. ale czytalam, ze nawet z wynikiem 10 dziewczyny normalnie ciaze donosily:)
ja biore lutke 3x2 i bralam dupka 3x1 ale gin mi mowil, ze jak sie zle czuje to moge odstawic dupka ale boje sie go calkowicie odstawic i biore tylko jedna na noc. bo w dzien nie dam rady tak mnie muli po nim

bunka33 super ze znow zaczynasz przygotowania:))

12DPT beta: 829,7 :-) UFFFFF rośnie bardzo dobrze :-)
na 100% jak u mnie blizniaki z taka beta:)))
 
Do góry