reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak się zastanawiam zrobiłabym sobie jeszcze jedna bete we wtorek tak dla siebie tylko przypuszczam że u mnie w klinice będą się krzywic bo to badanie w ramach programu mam za darmo, oni to robią w Śląskim Laboratorium Analitycznym, a jakbym poszła do diagnostyki to boję się trochę o rozbieżność w wynikach co myślicie będzie duża różnica? Jest wogole sens robić w dwóch różnych labo?
Ja bym się trzymała jednego laboratorium. Bo jak przyrost będzie odpowiedni to super a jak drugi wynik będzie odbiegal od oczekiwań to będziesz się martwila. Wartości mogą się różnić w zależności od aparatury oraz jak jest ona wyskalowana.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dzieki za odpowiedz, a mozna wiedziec ile masz lat? I co bylo wskazaniem do zrobienia badan? Twoja klinika robila te badania na miejscu, czy gdzies zarodki wysylali? Fajnie tez, ze wiedzialas juz w momencie podania jaka plec. No taka super sytuacja, podaja parke, a ta parka w dodatku sie wgryza. Piekne :)
I jeszcze pisalas, ze Ci sennosc minela, a okolo ktorego tygodnia ciazy mniej wiecej?
W lipcu kończę 29 lat a wskazaniem były 4 poronienia naturalnych ciąż. Nigdy te poronione zarodki nie trafiły do badań genetycznych ponieważ nie byłam lyzeczkowana. Reszta badań na tamta chwile które miałam zrobione była bez zarzutu, nikt nie wiedział dlaczego tracę ciaze. Zawsze kończyło się przed 7 tc.
Zarodki były badanie na miejscu bo invicta ma swoje labo i dlatego tak szybko. A jeśli chodzi o senność to w połowie 10 tc zaczęłam w dzień normalnie funkcjonować, zmniejszyły mi się mdłości itd. Od kilku dni nudności są znów dokuczliwe ale nie narzekam [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017
 
W końcu nadrobilam, caly dzien nie czytalam to było tego troche :) za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] żeby każda się doczekała swojego szczęścia :*

Przedstawiam wam mojego malucha ;) słyszeliśmy serduszko najpiękniejszy dźwięk :) wszystko jest super, maluch rośnie, wizyta za dwa tygodnie...
Świetnie! Raz jeszcze gratuluję mamusiu!

[emoji127] 28.10.2017
 
A moze idz na usg? Tylko wiecej kosztuje. Ale pecherzyk juz powinien byc. Na zarodek jeszcze za wczesnie, ale pecherzyk milo zobaczyc.

20.04. Mam umówioną wizytę poczekam spokojnie, uwierz mi mnie ostatnio każde takie przeżycie paraliżuje, miałam iść na bete to byłam tak zestresowana że szok najlepiej bym na nią nie szła ale wynik chciałam znać he he...Już od rana jak miałam iść na badanie z kibelka nie schodzilam...Także Kochana dzięki ale poczekam do czwarteczku :tak:
 
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już kwiecień - kobietki, to będzie nasza wiosna, bociany wróciły zza morskich podróży, niech przyniesią nam wszystkim dzieciaczki! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-04-14 Emilianka6966 betowanie ✊✊
2017-04-14 Lady_Waiting Pierwsze USG
2017-04-14 Mruch Punkcja 40-45 pecherzykow
2017-04-14 Sol Testowanie 11dpt
2017-04-14 Julita1234 wizyta

2017-04-18 Kikuli USG genetyczne
2017-04-18 Mery86 Betowanie✊✊✊
2017-04-18 annnna_86 beta hcg 14dpt
2017-04-19 Ilona88 USG
2017-04-19 Roksii89 Pierwsze USG
2017-04-19 Oska305 Usg i wizyta u lekarza ❤❤
2017-04-19 anetka303 usg genetyczne
2017-04-20 bertha wymaz po leczeniu
2017-04-20 klodine Betowanie ✊✊✊
2017-04-20 tusiaczzek1988 USG Pęcherzykowe ✊✊✊
2017-04-21 Adunnnia90 Betowanie ✊✊✊
2017-04-21 Peeggy Betowanie ✊✊✊
2017-04-21 Pkati usg serduszkowe ❤️
2017-04-24 Jaskolcia wizyta u gin prowadzącego ciążę
2017-04-25 Żanka1410 betowanie ✊
2017-04-26 bertha wizyta u gin przed cyklem z procedurą
2017-04 energiczna czekanie na wizytę kolejną
2017-05-04 ludek rozpoczęcie stymulacji do in vitro
2017-05-06 Aguś35 Transfer ✊✊ ✊✊
2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Ostatnia edycja:
@Emilianka6966, @Sol etrzymamy kciuki za wysokie bety
@Lady_Waiting pięknych widoków na pierwszym usg
@Mruch udanej punkcji!!! pięknych dorodnych jajek
@Julita1234 udanej wizyty
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
[emoji52] przykro mi

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .

Przykro mi Sol :hmm:
 
Do góry