reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W końcu nadrobilam, caly dzien nie czytalam to było tego troche :) za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki ✊ ✊ żeby każda się doczekała swojego szczęścia :*

Przedstawiam wam mojego malucha ;) słyszeliśmy serduszko najpiękniejszy dźwięk :) wszystko jest super, maluch rośnie, wizyta za dwa tygodnie...
Gratulacje ❤który to tydz?
 
reklama
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
Bardzo mi przykro... moze jednak.uda ci sie.prywatnie bete zrobic?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
Zrób betę, oczytalam się tyle o testach z moczu że bym nie wierzyła, jedna pani dr pisała że HCG nie jest tak czułe jak bhcg i że zanim z krwioobiegu przefiltruje się do nerek trochę minie, i zależy od ilości jakiegoś białka w moczu, zrób betę, upewnij się! !! Ja też się strasznie boję, właśnie krew oddałam, ale to będzie pewne.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
no hej dziewczyny:)
wczoraj tak mnie podbudowalyscie,ze mialam postanowione ze dzisiaj jade zrobic bete.Ale.... boje sie ja zrobic bo jak bedzie negatywna to swieta beda do d....Wiec chyba jednak wytrzymam do wtorku...
dzisiaj 10dpt niby cos tam powinna pokazac beta,ale jesli nic pozytywnego nie pokaze to z mezem cale swieta bedziemy smutni i zalamani a po co sobie swieta psuc?
 
U mnie w zaleceniach kliniki jest, ze 2 tyg powstrzymac sie od seksu. Ale jesli jestes w ciazy, to nie wiem czy lekarz sie zgadza i kiedy, pewnie zalezy od lekarza. Mi dlugo zabraniali, bo mialam krwawienia, a tyle lat walki i klesk mielismy, ze w sumie i tak sie balismy, ze cos uszkodzimy. Ponoc w zdrowej ciazy mozna sie seksic. Najlepiej, to wstrzymac sie do testu, a jesli wyjdzie, ze jestes w ciazy, to pytac lekarza.
A co do bety, tak prawidlowo, to byloby przy 5dniowych zarodkach - blastocystach zrobic test ok 11-12 dzien po transferze, gdzie transfer liczysz jako dzien 0. A jesli zarodki mlodsze 2-3dniowe, to jeszcze doliczyc te 2-3 dni. Wtedy beta powinna byc juz konkretnie duza. Ale prawda jest taka, ze beta nie pojawia sie nagle, rosnie powoli w gore, od zera. Ja wiec robie test bardzo wczesnie (7dpt), tylko jakby co to nie odstawiam lekow(bo wciaz jest szansa na ciaze), a powtarzam go co 48h. Dzieki temu wiem wczesniej co sie dzieje, czy cos zaczelo sie wgryzac, mi tak latwiej...
Tak szczerze mowiac to te bety nic mi nie mowia i nie wiem jak robic takie testy. W labolatorium? Mieszkam w uk i tu mnie o niczym nie informuja o zadnych wynikach. Czuje sie jak taka biedna slepa owieczka lecaca za stadem Dopiero dzien po transferze a ja juz siedze na na szpilkach czy sie udalo. Wiem ze to glupota ale wczoraj dwa testy zrobilam ciazowe. Oczywiscie negatywne.
 
DZiewczyny, pamiętam, że obiedcalam dodać instrukcję jak dodawać linie w kalendarzu - sorki, ale nie miałąm wczoraj dostępu do kompa, bo siedziała w łózku. Wczoraj byłam też pierwszy dzień w pracy i wróciłam zmęczona i już mi się nie chciało o takich rzeczach myśleć.

Mam nadzieję, że się nie gniewacie. Póki co, dopisujcie się po prostu na końcu, jesli nie potraficie dodać linii.

Zobowiązuję się, że wstawię taką instrukcję, nie zobowiąże się jednak co do terminu (teraz święta itd).
 
reklama
Zrób betę, oczytalam się tyle o testach z moczu że bym nie wierzyła, jedna pani dr pisała że HCG nie jest tak czułe jak bhcg i że zanim z krwioobiegu przefiltruje się do nerek trochę minie, i zależy od ilości jakiegoś białka w moczu, zrób betę, upewnij się! !! Ja też się strasznie boję, właśnie krew oddałam, ale to będzie pewne.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Nic się nie martw będzie ładna beta :tak:
✊✊✊
 
Do góry