reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie do dziewczyn po PZ. Co czułyście ? Bolało was coś?

Mnie od wczoraj ciągnie coś nad prawą pachwiną (tylko prawą), jest to conajmniej dziwne uczucie. Miałam podane 2 zarodki, ale w macicy widziałam tlkyo jeden i trochę się martwię, że drugi gdzieś wyżej wylądował...

Planuję dziś po 9 napisać do lekarza i zobaczymy co powie.
 
reklama
Zrób betę, oczytalam się tyle o testach z moczu że bym nie wierzyła, jedna pani dr pisała że HCG nie jest tak czułe jak bhcg i że zanim z krwioobiegu przefiltruje się do nerek trochę minie, i zależy od ilości jakiegoś białka w moczu, zrób betę, upewnij się! !! Ja też się strasznie boję, właśnie krew oddałam, ale to będzie pewne.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Jesteśmy z tobą Emilianka!! Trzymajcie się, ty i dzieciaczki.
 
no hej dziewczyny:)
wczoraj tak mnie podbudowalyscie,ze mialam postanowione ze dzisiaj jade zrobic bete.Ale.... boje sie ja zrobic bo jak bedzie negatywna to swieta beda do d....Wiec chyba jednak wytrzymam do wtorku...
dzisiaj 10dpt niby cos tam powinna pokazac beta,ale jesli nic pozytywnego nie pokaze to z mezem cale swieta bedziemy smutni i zalamani a po co sobie swieta psuc?

Ja bym chyba wolała wiedzieć, ale to jest bardzo indywidualna decyzja, i jeśli będziesz się czuła bardziej komfortowo ze względu na święta, zrób bete po świętach. Wtedy juz powinna by c wysoka.
 
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
O NIE tylko to tylko nie ty, tak byłam pewna, że się uda. Bardzo mi przykro, nie podawaj się tylko! tule mocno :-*
 
Mam pytanie do dziewczyn po PZ. Co czułyście ? Bolało was coś?

Mnie od wczoraj ciągnie coś nad prawą pachwiną (tylko prawą), jest to conajmniej dziwne uczucie. Miałam podane 2 zarodki, ale w macicy widziałam tlkyo jeden i trochę się martwię, że drugi gdzieś wyżej wylądował...

Planuję dziś po 9 napisać do lekarza i zobaczymy co powie.

M@dzia myślę że nie masz się co martwić to normalny objaw normalnej ciąży, w ciąży ektopowej ból jest taki kłujący rozlany, a ciągnięcie to normalny objaw nie zamartwiaj się bo na pewno jest wszystko ok :tak:
Oczywiście napisz do lekarza ale powie Ci to samo co ja...:tak: :rolleyes:
 
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .
Bardzo mi przykro ,ale zrób test z krwi jeszcze dla pewności.
 
M@dzia myślę że nie masz się co martwić to normalny objaw normalnej ciąży, w ciąży ektopowej ból jest taki kłujący rozlany, a ciągnięcie to normalny objaw nie zamartwiaj się bo na pewno jest wszystko ok :tak:
Oczywiście napisz do lekarza ale powie Ci to samo co ja...:tak: :rolleyes:

Tylko ja jestem w stanie pokazać gdzie mnie... cignie/rozpiera/drażni. To dopiero początek 5t i nie wiem czy już w tym momencie byłby ten "rozrywający ból", o którym mówisz. Prawa noga mi też trochę drętwieje. No dziwnie się czuję.
 
reklama
M@dzia myślę że nie masz się co martwić to normalny objaw normalnej ciąży, w ciąży ektopowej ból jest taki kłujący rozlany, a ciągnięcie to normalny objaw nie zamartwiaj się bo na pewno jest wszystko ok :tak:
Oczywiście napisz do lekarza ale powie Ci to samo co ja...:tak: :rolleyes:
Właśnie Magda nie martw się ja dzisiaj spalam na brzuch i myślałam, że na czymś twardym spalam obudziłam się przerażona bo bolał mnie prawy jajnik ale okazało się, że lewy też wiec dzisiaj ciągną mnie jajniki, a mdłości mam takie, że od 6 rano walczyłem sama ze sobą, żeby nie wstać i nie iść do lodówki
 
Do góry