reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powodzenia dzisiaj :-) Aniasiwa pięknych widokow :biggrin2:

Dziewczyny moze ktoras ma pod reka to zdjecie co dzieje sie w poszczegolnych dniach po transferze 3-dniowych kropkow i blastocyst bo nie moge znaleźć i moze moglaby wrzucic .

2-3 dniowe:
1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie robić sikacza
 
reklama
Mruch, jak bylam po punkcji zalamana ze musze czekac, lekarz powiedzial mi, ze z jego doawiadczenia wynika, ze lepsze sa rezultaty jak organizm odpocznie, szczegolnie po takim wysulku jak nadmierna stymulacja. Wiec spokojnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram...ja tez odpoczywalam i crio udalo sie w pierwszym podejsciu...
 
Po tylu latach... Płaczu, nerwów , zwątpienia, smutku i oczekiwania na pozytywny test ale też wiary i nadziei.. choć różne miałam myśli to chyba już jestem silniejsza ... Teraz już wiem że się uda ! Mój ukochany mąż nigdy nie stracił nadziei ... On wierzy ,że wkoncu się musi udać...
Przecież nie może być inaczej... :-)
to wspaniałe , ze mąż tak Cie wspiera!!!! Razem przejdziecie przez wszystko i w koncu sie uda!!!!
 
Wszystkiego dobrego na dzisiaj! Ja obudziłam się trochę zdołowana, nie mam żadnych objawów, 10 dpt i nic konkretnego, jutro beta, chyba się wykończę jak będę czekać na wynik, tak bardzo się boję, nie robiłam dzisiaj testu bo pożera mnie stres...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Miałam właśnie drugie usg. Moje Skarby mają po 6 mm[emoji7][emoji7] Wszystko jest w porzadku. Tylko jajniki jeszcze trochę powiększone. A plamienie to może być oczyszczanie się po punkcji. Jutro może w końcu wyjdę [emoji38]
Oska super ale bedziesz miala wspaniałe święta [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Dziś (6dpt) w nocy obudził mnie mega ból @ tj. głównie ból w krzyżu (bo takie zawsze mam na @). Wzięłam no spe i jakoś udało mi się usnąć!!! Teraz jest lepiej chociaż wciąż mnie trochę ćmi... Jadę do sklepu po pieczywo i zakupy na śniadanie zobaczymy co będzie... Matko oby to nie była zapowiedź @...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Joko nie zamartwiaj sie.ja tak mam od samego początku.bóle jak na okres, ciągnie mnie w środku jak zawsze przed@,boli mnie krzyz a leci juz 8 tydzien ciazy:) bierz nospe tak profilaktycznie na skurcze.ja bralam i teraz tez czasem wezme jak boli mocno
 
Do góry