reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny!!! Dziś (6dpt) w nocy obudził mnie mega ból @ tj. głównie ból w krzyżu (bo takie zawsze mam na @). Wzięłam no spe i jakoś udało mi się usnąć!!! Teraz jest lepiej chociaż wciąż mnie trochę ćmi... Jadę do sklepu po pieczywo i zakupy na śniadanie zobaczymy co będzie... Matko oby to nie była zapowiedź @...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie za wcześnie to na @. Ja kalendarzowo około 19-20 bym miała, a ty? Ja z kolei od 4 nocy sikam dokladnie co 1,5 godz. W dzień jest ok, ale w nocy tragedia.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam podobne podejście. A kiedy zaczęłaś stymulację? Masz krótki czy długi protokół?

Ja mam długi i okazuje sie ze bardzo. Najpierw 2 miesiące anty. Teraz stymulacja 8 dni zastrzyków (3 ostatnie dni po 2) w piątek punkcja (40-45 pęcherzyków) No i hiperka wiec transfer dopiero za miesiąc lub dwa [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam długi i okazuje sie ze bardzo. Najpierw 2 miesiące anty. Teraz stymulacja 8 dni zastrzyków (3 ostatnie dni po 2) w piątek punkcja (40-45 pęcherzyków) No i hiperka wiec transfer dopiero za miesiąc lub dwa [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mruch, jak bylam po punkcji zalamana ze musze czekac, lekarz powiedzial mi, ze z jego doawiadczenia wynika, ze lepsze sa rezultaty jak organizm odpocznie, szczegolnie po takim wysulku jak nadmierna stymulacja. Wiec spokojnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia dzisiaj :-) Aniasiwa pięknych widokow :biggrin2:

Dziewczyny moze ktoras ma pod reka to zdjecie co dzieje sie w poszczegolnych dniach po transferze 3-dniowych kropkow i blastocyst bo nie moge znaleźć i moze moglaby wrzucic .
 
A nie za wcześnie to na @. Ja kalendarzowo około 19-20 bym miała, a ty? Ja z kolei od 4 nocy sikam dokladnie co 1,5 godz. W dzień jest ok, ale w nocy tragedia.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem ja okres tak koło 18. Teraz czuję się bardzo dobrze. Już od rana śmigam po zakupach świątecznych

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Specjalnie dla nowych dziewczyn link do kalendarza i instrukcja obsługi.
Link do: Kalendarz

Ponieważ część z was ma problem z wpisaniem się do kalendarza, wstawiam instrukcje ze zdjęciami.

1 krok: Ściągnij aplikacje
2 krok: Otwórz link do kalendarza

Jeśli kalendarz nie otworzy się w arkuszach otwórz opcje (trzy kwadraciki w prawym górnym rogu)
1491727890-aaaaaa.jpeg


I wybierz "Open with"
1491727918-aaaaaa.jpeg

I od razu stamtąd przekieruje was do aplikacji arkusze google na telefonie.
1491728003-aaaaaa.jpeg


Tam już działa się bardzo prosto i intuicyjnie.
Kalendarz podlinkuje się wam do apce i kolejny raz możecie już przez sama apke wchodzić.

Prosilabym o:
1. Samodzielne uzupełnianie kalendarza o terminy wizyt, bet, usg, porodów
2. Trzymanie chronologiczne dodawanie wizyt

Dajcie mi znać, czy potrzebujecie podobnej instrukcji jak dodawać linie w w kalendarzu.
Piszcie też w razie problemów z użytkowaniem - postaram się pomóc w miarę możliwości.
Kurcze, kombinuje ale nie wiem jak się wpisać po między wierszami .
 
Do góry