reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak właśnie, miałam badania hormonów z krwi żeby sprawdzić w jak dużej hiper jestem. Jeśli dużo to nawet dwa cykle czekania [emoji30][emoji33]Jak ja to zniosę to nie wiem ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, miałam na myśli, że transferu od razu w tym cyklu raczej nie będzie.

Ale jak już pisałyśmy, sporo nas tu było po hiperce i tez musiały czekać. także spokojnie.
 
reklama
Dzieczyny przedatwiam wam mój orzeszek.
1491984478-aaaaaa.jpeg

Ma 4 mm i jest ladnie umiejscowiony.

Drugiego lekarz nie znalazl, ale tez nie szukal jakos bardzo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj Orzeszku :D
 
Kurde sama nie wiem co ta beta mówi dzwoniłaś może do lekarza?
Tak, kazal brac dalej leki i we wtorek znow zrobic bete , twierdzi ze wazny jest przyfost nie wartosc, ale tu zadna z Was nie ma tak niskich wartosci . Nie plamilam i nie plamie w ogole, brzuch czasem zakluje , czasem jzaboli jak na okres, piersi wielkie i napompowane, ale to chyba przez prolutex, czasem zakreci mi sie w glowie. Juz sama nie wiem czy miec nadzieje ze bedzie ok , czy juz przygotowac sie na porazke :(
 
Specjalnie dla nowych dziewczyn link do kalendarza i instrukcja obsługi.
Link do: Kalendarz

Ponieważ część z was ma problem z wpisaniem się do kalendarza, wstawiam instrukcje ze zdjęciami.

1 krok: Ściągnij aplikacje
2 krok: Otwórz link do kalendarza

Jeśli kalendarz nie otworzy się w arkuszach otwórz opcje (trzy kwadraciki w prawym górnym rogu)
1491727890-aaaaaa.jpeg


I wybierz "Open with"
1491727918-aaaaaa.jpeg

I od razu stamtąd przekieruje was do aplikacji arkusze google na telefonie.
1491728003-aaaaaa.jpeg


Tam już działa się bardzo prosto i intuicyjnie.
Kalendarz podlinkuje się wam do apce i kolejny raz możecie już przez sama apke wchodzić.

Prosilabym o:
1. Samodzielne uzupełnianie kalendarza o terminy wizyt, bet, usg, porodów
2. Trzymanie chronologiczne dodawanie wizyt

Dajcie mi znać, czy potrzebujecie podobnej instrukcji jak dodawać linie w w kalendarzu.
Piszcie też w razie problemów z użytkowaniem - postaram się pomóc w miarę możliwości.
 
Tak, kazal brac dalej leki i we wtorek znow zrobic bete , twierdzi ze wazny jest przyfost nie wartosc, ale tu zadna z Was nie ma tak niskich wartosci . Nie plamilam i nie plamie w ogole, brzuch czasem zakluje , czasem jzaboli jak na okres, piersi wielkie i napompowane, ale to chyba przez prolutex, czasem zakreci mi sie w glowie. Juz sama nie wiem czy miec nadzieje ze bedzie ok , czy juz przygotowac sie na porazke :(

Zrobiłam małą symulację jakbyś za 2 dni miała bete 40 i wyszło w dolnej granicy, ale nadal w normie.
Pobaw się tym kalkulatorem, może on Ci pomoże.
http://belly best friend.pl/kalkulator-hcg.html

musisz usunąć spacje, bo inaczej nie pokazuje linku
 
Ostatnia edycja:
i wlasnie o to chodzi!!!walczyc trzeba ,nie wolno sie poddawac:tak:
Po tylu latach... Płaczu, nerwów , zwątpienia, smutku i oczekiwania na pozytywny test ale też wiary i nadziei.. choć różne miałam myśli to chyba już jestem silniejsza ... Teraz już wiem że się uda ! Mój ukochany mąż nigdy nie stracił nadziei ... On wierzy ,że wkoncu się musi udać...
Przecież nie może być inaczej... :-)
 
Po tylu latach... Płaczu, nerwów , zwątpienia, smutku i oczekiwania na pozytywny test ale też wiary i nadziei.. choć różne miałam myśli to chyba już jestem silniejsza ... Teraz już wiem że się uda ! Mój ukochany mąż nigdy nie stracił nadziei ... On wierzy ,że wkoncu się musi udać...
Przecież nie może być inaczej... :-)
Dokładnie!!
 
reklama
No to pewnie będę go od Was potrzebowała i to dużo [emoji3][emoji51]. Nie mówiłam o tym nikomu. Wiemy tylko ja mój maż i Wy. Nie chce pózniej widzieć w oczach znajomych czy rodziny litości czy żalu. Nie będę sie umiała pozbierać po tym. A tak nikt nie bedzie wiedział i jakos to bedzie. A z reszta może wcale źle nie bedzie. Może sie uda za pierwszym razem. Tu tak dziewczyny szaleją z tymi pozytywami ostatnio! Oby tak dalej. Zbieram sie powoli na moja wizytę u lekarza, zobaczymy na kiedy wyznaczy mi punkcję.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam podobne podejście. A kiedy zaczęłaś stymulację? Masz krótki czy długi protokół?
 
Do góry