reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki :*
Rozmawiałam przed chwila z panią doktor- jutro rano beta która prawdę powie... na razie mam brać co brałam i się nie stresować póki nie jest jeszcze przesądzone...ale weź tu się nie stresuj ;( to będzie ciężka noc :(
Będzie dobrze ,połóż się do łóżka spróbuj zasnąć rozluźnienie dobrze zrobi kropkowi trzymam kciuki za was :-*
 
Hej już nie i na wszelki wypadek nie zbliżam się za bardzo. Miałam już ospę, ale lepiej chuchac na zimne[emoji12] A mnie tak bolą plecy, ze tylko siedzenie z oparciem lub leżenie wchodzi w grę
oj ,mnie tez plecy dzis bola bardzoooo!!!! od rana.nie moge sobie znalezc dobrej pozycji....a niech boli oby tylko z maluszkami wszystko bylo w porzadku
 
Dzięki :*
Rozmawiałam przed chwila z panią doktor- jutro rano beta która prawdę powie... na razie mam brać co brałam i się nie stresować póki nie jest jeszcze przesądzone...ale weź tu się nie stresuj ;( to będzie ciężka noc :(
wiem.znam ten ból.ja caly czas w nerwach chociaz staram sie nie panikowac ale te plamienia nie ustepuja i to jest najgorsze.w niedziele sie dowiem wszystkiego
 
reklama
Cześć dziewczyny :)obecnie jestem na forum o inseminacji(w sobotę miałam drugą) ale zaczynam myśleć o in vitro.Mam pytanko: Kiedy zgłosić się do lekarza w sprawie in vitro-w 1dc?Czy przed miesiączka?Czy przy niepłodności idiopatycznej miałyście jakieś konkretne in vitro,czy zwykłe?Jak wygląda czas od wizyty do transferu-jakie są kroki:)Pozdrawiam Ps.Ale u Was wesoło...tyle ciąż -u nas na forum nastały zle dni:(

Witaj, Masz rację dużo się u nas dzieje ostatnio i coraz więcej nas. I dobrze w kupie siła!!

Ja nie podchodziłam do inseminacji, ze względu na słabe nasienie męża, ale są tu dziewczyny, które podchodziły - więc na pewno mogą wytłumaczyć różnice.

Poczekaj może aż do wyników inseminacji i wtedy porozmawiaj z lekarzem, że chcielibyście podejść do in vitro.
 
Do góry