reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, zaczęłam plamić - najpierw delikatnie tylko podbarwione na różowo- zauwazylam dziś po południu, a przed chwila dużo więcej i mocniej i skrzep jakiś wyleciał ze mnie :( nie wiem co robić :( nie mogę się dodzwonić do pani doktor swojej Miałyście coś takiego? :( łzy mi płyną jak to pisze- tak bardzo się boje ze się nie uda :(
bidulko postaraj sie jutro pojechac do lekarza i sprawdzic co sie dzieje.ja mam plamienia codziennie .jestem w 6 tyg.ciazy i tez sie bardzo martwie ,ale wiele dziewczyn tak ma...
 
reklama
bidulko postaraj sie jutro pojechac do lekarza i sprawdzic co sie dzieje.ja mam plamienia codziennie .jestem w 6 tyg.ciazy i tez sie bardzo martwie ,ale wiele dziewczyn tak ma...
Dzięki :*
Rozmawiałam przed chwila z panią doktor- jutro rano beta która prawdę powie... na razie mam brać co brałam i się nie stresować póki nie jest jeszcze przesądzone...ale weź tu się nie stresuj ;( to będzie ciężka noc :(
 
Hej już nie i na wszelki wypadek nie zbliżam się za bardzo. Miałam już ospę, ale lepiej chuchac na zimne[emoji12] A mnie tak bolą plecy, ze tylko siedzenie z oparciem lub leżenie wchodzi w grę
Mnie przestal bolec kregoslup, odkad zaczelam sobie wkladac jaska miedzy kolana, gdy spie na boku. Takto tez mnie bolal w ciagu dnia. Nie wiem czy u innych zadziala. Poza ciaza tak nie mam, a teraz mimo b wczesnej ciazy ten jasiek mnie ratuje. Moze sprobuj...
 
Roksi,Ty robilas dzis pierwsza bete? To przydaloby sie, zebys ja powtorzyla conajmniej raz po 48h lub 72h. Pozniej mozesz powtarzac tez, ale nie jest to koniecznie. Powyzej bety 1000 juz nie trzeba robic, wtedy zwalnia jej przyrost. Powyzej 1000 mozna umawiac sie na usg, bo juz bedzie widac pecherzyk, ale najlepiej byloby umawiac sie 28 dni po transferze, to jest szansa na serduszko. A sikance teraz to juz ewentualnie na pamiatke, bo ciemniejaca kreska na tescie nie masz sie co sugerowac. Teraz to juz beta...
Dzisiaj robiłam betę bez zgodny mojego lekarza na własną rękę betę mam dopiero dla lekarza robić w piątek i dopiero się okaże cxy przyrost ok
 
Dzięki :*
Rozmawiałam przed chwila z panią doktor- jutro rano beta która prawdę powie... na razie mam brać co brałam i się nie stresować póki nie jest jeszcze przesądzone...ale weź tu się nie stresuj ;( to będzie ciężka noc :(
A masz relanium? Nie byłabyś spięta, rozluznisz się dla maluszka i prześpisz noc, przytulam mocno[emoji56]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry