reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja dziś normalnie zjadłabym konia z kopytami, gdyby tylko kopyta się trawiły to bym jakiegoś dopadła i pożarła w całości, ciągle jestem głodna nie wiem czemu, ciągle coś podjadam....Teraz robię pierogi he he he :laugh2:
 
A ja dziś normalnie zjadłabym konia z kopytami, gdyby tylko kopyta się trawiły to bym jakiegoś dopadła i pożarła w całości, ciągle jestem głodna nie wiem czemu, ciągle coś podjadam....Teraz robię pierogi he he he :laugh2:
Pierogi... ja jadlam tylko buraki po transferze a teraz nie jestem.glodna... zobaczymy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś normalnie zjadłabym konia z kopytami, gdyby tylko kopyta się trawiły to bym jakiegoś dopadła i pożarła w całości, ciągle jestem głodna nie wiem czemu, ciągle coś podjadam....Teraz robię pierogi he he he :laugh2:
Ty też ja już myślałam, że ja jestem jakaś psychiczna też tylko jem maskara jakaś kochana to dobry znak :-)
 
Hej już nie i na wszelki wypadek nie zbliżam się za bardzo. Miałam już ospę, ale lepiej chuchac na zimne[emoji12] A mnie tak bolą plecy, ze tylko siedzenie z oparciem lub leżenie wchodzi w grę
No to dobrze,że wszystko Oki :-) rozumiem Cie doskonale kręgosłup też mi siada ale ja chyba głupia jestem bo jak przestaje boleć na chwilę to się już martwię hehe
 
reklama
Ja mam tak samo kupiłam dzisiaj 4 testy bo były w promocji i do piątku będę robić i pewnie później będę co chwile na betę chodzić chyba oszaleje do pierwszego usg
Roksi,Ty robilas dzis pierwsza bete? To przydaloby sie, zebys ja powtorzyla conajmniej raz po 48h lub 72h. Pozniej mozesz powtarzac tez, ale nie jest to koniecznie. Powyzej bety 1000 juz nie trzeba robic, wtedy zwalnia jej przyrost. Powyzej 1000 mozna umawiac sie na usg, bo juz bedzie widac pecherzyk, ale najlepiej byloby umawiac sie 28 dni po transferze, to jest szansa na serduszko. A sikance teraz to juz ewentualnie na pamiatke, bo ciemniejaca kreska na tescie nie masz sie co sugerowac. Teraz to juz beta...
 
Do góry