reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A za chwile piszesz "I mnie podkusilo i kupiłam test, tak sobie patrzę na niego..." No widze targaja emocje ;) Kazda przezywa na swoj sposob, sa dziewczyny, ktore zwlekaja z beta jak najdluzej, bo to im daje komfort. Ja naleze do przeciwnej ligi, obkupuje sie w sikance i mimo, ze mnie stresuja, robie codziennie az do bety, ale to mi pozwala jako tako przetrwac...
Ja mam tak samo kupiłam dzisiaj 4 testy bo były w promocji i do piątku będę robić i pewnie później będę co chwile na betę chodzić chyba oszaleje do pierwszego usg
 
Psi, psi, psi ;)
Zrob, ale z rana. Musisz przeczytac instrukcje, bo nie wolno patrzec na wynik np 30 minut pozniej. Jesli kreska nie pojawi sie w przepisowym czasie, to wynik jest niewazny. Te kreski ktore pojawiaja sie po kilku godzinach nie oznaczaja ciazy. Kreska zazwyczaj jest bardzo blada, ale jesli jakakolwiek widzisz, cien cienia cienia ;) to dobrze wrozy. A jesli nie ma drugiej, to NIE WOLNO odstawiac lekow, starasz sie nie stresowac i sprawdzasz bete, kiedy tam Ci kazali. Generalnie sikance sa dla twardzielek ;) I nie pytaj sie chlopa czy widzi druga kreske, moj nigdy nie widzi, a ja juz widze, hehe ;)
To u mnie bylo na odwrot. Maz wypatrzyl pierwszy. Ja poszlam mu pokazac ze klapa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry