reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magda już nie wiem jak Cie pocieszyć. więc wpadlam na pomysł zobacz jak testy oszukują rano zrobiłam dzisiaj przed betą ten test płytowy jakieś 10 min temu ten strumieniowy i nim ledwo co widać przy mojej becie, a u Ciebie było widać ten dzień.2 kreski też. Mam nadzieję ,że Cię podniosło to na duchu i zaczniesz wierzyć
 

Załączniki

  • sketch-1491317578279.png
    sketch-1491317578279.png
    149,1 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Dziękuje, bardzo mi miło :)
Mąż mi ciągle powtarza że się uda a ja się tak strasznie boję że nie :( ale jak czytam posty dziewczyn, którym się udało to od razu odzyskuję nadzieje :) u mnie dodatkowym stresem jest to że stać mnie tylko na jedno podejście do in vitro :( orientujecie się może jak to jest przy drugim podejściu? jeśli in vitro jest z rozmrażanych zarodków ? czy koszty są takie same ?

Ja od razu podchodziłam do criotransferu. u mnie cena za normalny transfer to ok 1100zl, za crio transfer (z rozmrozeniem) ok 1700zl. Jesli tylko masz mrozaki to placisz tlyko za transfer.
 
Magda już nie wiem jak Cie pocieszyć. więc wpadlam na pomysł zobacz jak testy oszukują rano zrobiłam dzisiaj przed betą ten test płytowy jakieś 10 min temu ten strumieniowy i nim ledwo co widać przy mojej becie, a u Ciebie było widać ten dzień.2 kreski też. Mam nadzieję ,że Cię podniosło to na duchu i zaczniesz wierzyć

Jutro pojade na betę, zobaczymy, teraz już się nie stresuję. Popłakałam sobie, stres ze mnie zszedł, polezłałam w hamaku i chyba się trochę opaliłam.
 
Dziewczyny ja mam straszny dzien ..;((( wogole
beta super 117 dzisiaj jest 8dpt nieiwme
Nawet czy ok czy mała ....od wczoraj miałam brązowe plamienie myslalam
Ze to implantacyjne plamienie wyszło jescze dzisiaj byłam w labo o 11 i o 13 wyniki były. I czyta mi hcg 117
Progesteron 3!!!! Pani bierze jakies leki a ja tak!!!!!
Jakie ***** 3??!!! Ja biore 6x Utrogest i sytuacja jak z tamtej ciazy to samo i nie kumam czemu mi zapobiegawczo nie przepisali juz prolutexu jak wtedy tez tak miałam tyle ze mi progesteron spadł dopiero jakos 10 dpt.. i szybko załatwiłam
Ze m klinika przesłać
Fax do apteki i maja mi wydać Prolutex i teraz juz wstrzyknęłam procz tego wzielam do ustnie 2x jescze Utrogest czuje sie jak pijana... ale boze mam nadzieje ze nie bedzie za późno jak o 11 jakos byłam oddac krew i było 3 progesteron;((( boze módlcie sie zebym nie straciła tej ciazy ;((( a na dodatek tego wszystkiego mam dzidiaj urodziny ale nic nie chciałam mowic ale teraz leze i płacze;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
pkati Beta bardzo ładna jak na 8 dpt, tylko proszę Cię nie płacz i nie denerwuj się bo ponad połowa sukcesu to spokój! Bierz luteine i dużo odpoczywaj a wszystko będzie dobrze i błagam- choc wiem ze nie jest to latwe - trzeba przede wszystkim zachować spokój, i odganiac zle myśli precz!
 
No dopytaj i daj znać bo moja Pani doktor jeszcze nie wie, że robiłam betę więc nie piszę nic do niej dopiero w piątek będę się o wszystko pytać

Jestem po rozmowie. Doktor twierdzi, że pobolewanie brzucha to normalne i nie ma się co tym stresować, jeśli dokucza to trzeba brać nospę. Jedne kobiety boli brzuch inne nie.
Zapytałam jeszcze jak długo trwają takie bóle, odpowiedział że w normie jest średnio do 2 tygodni.
Powiedz mi Roksii jak Ty dawkujesz u siebie Nospę?
 
Jestem po rozmowie. Doktor twierdzi, że pobolewanie brzucha to normalne i nie ma się co tym stresować, jeśli dokucza to trzeba brać nospę. Jedne kobiety boli brzuch inne nie.
Zapytałam jeszcze jak długo trwają takie bóle, odpowiedział że w normie jest średnio do 2 tygodni.
Powiedz mi Roksii jak Ty dawkujesz u siebie Nospę?
Super dziękuję za informację
Ja 3 razy dziennie ta forte chciałam odstawić ale jeszcze się boję ze względu na skurcze w piątek po becie będą rozmawiać z dokor i dopiero zacznę odstawić

DZIEWCZYNY czy ja się wkrecam? ale jestem cały czas głodna dobrze nie zjem i już w brzuchu mi burczy to chyba przez hormony
 
reklama
Do góry