reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madziul no przeciec tobie tez sie udało !! Teraz beta potwierdzi i blizniaki tez zaliczysz .. niech bozia rozda nam wszystkim
Po bliźniakach bedziemy miec spokoj na 3 lata i chcice na dzieci hihi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo, bardzo chcę żebyś miała rację.
W przeciwnym przypadku zostanę starą babą w wielkim domu z 4 kotami (które zresztą już mam).
 
reklama
Właśnie myślę tak samo...

Bardzo się cieszę dziewczyny, a przy okazji tak bardzo wam zazdroszę... Nigdy nikomu nie zazdrościłam, rzeczy, umiejętności, podróży, a zazdroszczę ludziom dzieci. Przepraszam i mam nadzieje, że rozumiecie...
Ja też zazdroszczę na święta będzie moja kuzynka która rodzi na początku maja więc jak zwykle wszystko będzie związane z nią i jej ciąża i dzieckiem, ja teraz proszę naprawdę, żeby u mnie było ok ale to tak będzie za wcześnie żeby powiedzieć na święta rodzinie i też będzie mnie zazdrość brała ale muszę dać radę. Magda głowa do góry ja tam widzę kreskę jest dobrze uwierz w to! Moja Pani doktor mówiła że miała takie przypadki, że nie dawała im dużo szans oni byli tak optymistyczne nastawieni, że udało się za pierwszym razem, będzie dobrze rodzimy w grudniu i będziemy się zdjęciami dzieci wymieniać
 
Dziewczyny ja mam straszny dzien ..;((( wogole
beta super 117 dzisiaj jest 8dpt nieiwme
Nawet czy ok czy mała ....od wczoraj miałam brązowe plamienie myslalam
Ze to implantacyjne plamienie wyszło jescze dzisiaj byłam w labo o 11 i o 13 wyniki były. I czyta mi hcg 117
Progesteron 3!!!! Pani bierze jakies leki a ja tak!!!!!
Jakie ***** 3??!!! Ja biore 6x Utrogest i sytuacja jak z tamtej ciazy to samo i nie kumam czemu mi zapobiegawczo nie przepisali juz prolutexu jak wtedy tez tak miałam tyle ze mi progesteron spadł dopiero jakos 10 dpt.. i szybko załatwiłam
Ze m klinika przesłać
Fax do apteki i maja mi wydać Prolutex i teraz juz wstrzyknęłam procz tego wzielam do ustnie 2x jescze Utrogest czuje sie jak pijana... ale boze mam nadzieje ze nie bedzie za późno jak o 11 jakos byłam oddac krew i było 3 progesteron;((( boze módlcie sie zebym nie straciła tej ciazy ;((( a na dodatek tego wszystkiego mam dzidiaj urodziny ale nic nie chciałam mowic ale teraz leze i płacze;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Betę masz ładną, ale ten progesteron za mały, kurcze i to krwawienie ja bym szybko dzwoniła do lekarki albo na szpital pęcherzyka jeszcze nie będzie widać,ale może przepisie Ci luteine ,albo cos innego może ten utrogest na Ciebie nie działa i potrzebujesz szybko innego leku .Trzymaj się daj znać co i jak ,trzymam kciuki by było wszystko dobrze
 
Cześć dziewczyny :) podglądam was już od dawna( od kiedy dowiedziałam się, że jedyna szansa na posiadanie potomstwa to in vitro...) Mam wspaniałego męża, wymarzony własny kąt a do szczęścia mi brakuje tylko dzieciątka...:( czekam już na nie od 3 lat...:( u nas problem jest ze strony męża, brak nasienia. Pobrano nasienie poprzez biopsje jądra no i czekamy na in vitro. Nie znam się na tym jeszcze tak jak wy. Zaczynam stymulacje pod koniec kwietnia i nie mogę się już doczekać :) mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
 
Bardzo, bardzo chcę żebyś miała rację.
W przeciwnym przypadku zostanę starą babą w wielkim domu z 4 kotami (które zresztą już mam).
Ja Cie doskonale rozumiem. Mi trzy testy wyszly na Tak, a ja dalej nie wierzyłam. Nawet wynik bety poddawałam w wątpliwość. Po prostu bałam się uwierzyć żeby nie stracić tej iskierki nadziei. My wszystkie coś tam widzimy, Ty też, ale dla spokoju zrób jeszcze betę. I wiecej wiary [emoji7]
 
Cześć dziewczyny :) podglądam was już od dawna( od kiedy dowiedziałam się, że jedyna szansa na posiadanie potomstwa to in vitro...) Mam wspaniałego męża, wymarzony własny kąt a do szczęścia mi brakuje tylko dzieciątka...:( czekam już na nie od 3 lat...:( u nas problem jest ze strony męża, brak nasienia. Pobrano nasienie poprzez biopsje jądra no i czekamy na in vitro. Nie znam się na tym jeszcze tak jak wy. Zaczynam stymulacje pod koniec kwietnia i nie mogę się już doczekać :) mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Oczywiście - to miejsce jest dla nas, dla tych, dla któeych jedyną szansą na dziecko jest in vitro.
Witaj.
 
Cześć dziewczyny :) podglądam was już od dawna( od kiedy dowiedziałam się, że jedyna szansa na posiadanie potomstwa to in vitro...) Mam wspaniałego męża, wymarzony własny kąt a do szczęścia mi brakuje tylko dzieciątka...:( czekam już na nie od 3 lat...:( u nas problem jest ze strony męża, brak nasienia. Pobrano nasienie poprzez biopsje jądra no i czekamy na in vitro. Nie znam się na tym jeszcze tak jak wy. Zaczynam stymulacje pod koniec kwietnia i nie mogę się już doczekać :) mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Witamy w naszym gronie ;-)
 
Dziękuje, bardzo mi miło :)
Mąż mi ciągle powtarza że się uda a ja się tak strasznie boję że nie :( ale jak czytam posty dziewczyn, którym się udało to od razu odzyskuję nadzieje :) u mnie dodatkowym stresem jest to że stać mnie tylko na jedno podejście do in vitro :( orientujecie się może jak to jest przy drugim podejściu? jeśli in vitro jest z rozmrażanych zarodków ? czy koszty są takie same ?
 
reklama
Do góry