reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, zaczęłam plamić - najpierw delikatnie tylko podbarwione na różowo- zauwazylam dziś po południu, a przed chwila dużo więcej i mocniej i skrzep jakiś wyleciał ze mnie :( nie wiem co robić :( nie mogę się dodzwonić do pani doktor swojej Miałyście coś takiego? :( łzy mi płyną jak to pisze- tak bardzo się boje ze się nie uda :(
 
reklama
Dziewczyny, zaczęłam plamić - najpierw delikatnie tylko podbarwione na różowo- zauwazylam dziś po południu, a przed chwila dużo więcej i mocniej i skrzep jakiś wyleciał ze mnie :( nie wiem co robić :( nie mogę się dodzwonić do pani doktor swojej Miałyście coś takiego? :( łzy mi płyną jak to pisze- tak bardzo się boje ze się nie uda :(
Nie płacz będzie dobrze musi być dobrze trzymam kciuki
 
Dziewczyny, zaczęłam plamić - najpierw delikatnie tylko podbarwione na różowo- zauwazylam dziś po południu, a przed chwila dużo więcej i mocniej i skrzep jakiś wyleciał ze mnie :( nie wiem co robić :( nie mogę się dodzwonić do pani doktor swojej Miałyście coś takiego? :( łzy mi płyną jak to pisze- tak bardzo się boje ze się nie uda :(

A nie możesz pojechać na izbę przyjęć do szpitala, może to jakiś krwiaczek tylko, może spadek progesteronu...
 
Tak, mi sie nie udalo znalezc witamin ciazowych bez wit D3. Powinnas pierw jednak ja skontrolowac badaniem z krwi 25ohd3. Przedawkowanie tej witaminy jest toksyczne, dlatego trzeba ja kontrolowac. Wiekszosc z nas ma niedobor, ale nie mozna tego jednak zakladac.
Ja przed transferem brałam dawkę po 8 t j i Mój wynik to 60 norma 30-80 więc mam q tak w miarę ok ale brałam ogromne dawki teraz mniej bo jest już słońce, Z tego co pamiętam dziewczyny pisały, że witamina D3 jest bardzo ważna przed transferem i w ciąży zrób badania
 
reklama
Dziewczyny, zaczęłam plamić - najpierw delikatnie tylko podbarwione na różowo- zauwazylam dziś po południu, a przed chwila dużo więcej i mocniej i skrzep jakiś wyleciał ze mnie :( nie wiem co robić :( nie mogę się dodzwonić do pani doktor swojej Miałyście coś takiego? :( łzy mi płyną jak to pisze- tak bardzo się boje ze się nie uda :(

Niestety ja tak miałam i nie skończyło sie to dobrze, ale to nie znaczy ,ze u Ciebie tez. Moze pojedź gdzieś na usg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry