reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czuje się dobrze tylko baaardzo zmęczona. Do tego jak poszłam do apteki to kochana Straz miejska poczęstowała mnie blokadą na koło, nawet nie wiedziałam, ze stanęłam na zakazie. I tak moje wydatki dzisiaj wzrosły o 100zl i 1 punkt karny.
Kurczę oby tego było mało jeśli chodzi o wydatki!
Ale twoje podwójne kropki Ci wszystko wynagrodza :)
Ja byłam bardzo, bardzo zmęczona w pierwszym trymestrze ciąży. Normalnie usypialam w pracy na meetingach.
 
M@gda ja też widzę tam delikatny zarys kreseczki, tak trochę bardziej na prawo od litery "T" - tak na dole. A po za tym to bardzo wcześnie.I teraz prosze mi się tu nie denerwować ;-) ;) tylko uzbroić się w duuuzo cierpliwości :tak:
 
M@gda ja też widzę tam delikatny zarys kreseczki, tak trochę bardziej na prawo od litery "T" - tak na dole. A po za tym to bardzo wcześnie.I teraz prosze mi się tu nie denerwować ;-) ;) tylko uzbroić się w duuuzo cierpliwości :tak:

Tam właśnie niby i ja ją widzę.
Dziewczyny muszę się na chwilę odstosunkować - idę na zadomie powisieć na hamaku. To mój ambitny plan na dziś, na szczęście słonko świeci.
 
Też tak myślę, że ci się udało i maluszki się mocno do mamy przytulają
Tobie też się udało! jest tam cień 2 kreski pewnie słabo czuły test
Powiem Ci, że boję się bety jeśli wyjdzie też ważny jest piątek jaka wyjdzie w piątek czy beta będzie dobrze rosła. Dziś przez te moje problemy w WC co pisałam wczoraj złapał mnie straszny skurcz może dlatego, że zrobiłam sobie kawę inke i zaczęło wszystko pracować i udało się w WC ale strasznie się martwię że jeśli są kropki, cxy to im nie Zaszkodziło bo naprawdę mocne to było ale nie widzę plamienia
 
Oska ogromne podwójne gratulacje!! Roksii czekamy na betke ;) Z tego co pamiętam też miałam przeróżne skurcze i bóle, ale dziewczyny pamiętajcie ze to mogą być skutki po punkcji i wszystko jest tak naprawdę jeszcze świeże.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry