reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a jakiej firmy robicie testy najczęściej? Bo mi się szwęda tu jakiś z firmy pink...Oczywiście nawet mnie nie kusi żeby go zrobić tylko tak z ciekawości pytam, został mi jeszcze od ostatniego transferu. Ale od tego czasu powiedziałam sobie zero testów przed terminem...Niepotrzebny stres. Ale z tego co wiem to w Rossmanie mają też z firmy pink i pisze na nim super czuły wykrywa już przy stężeniu 10 nie tak jak standardowe testy 25.
 
reklama
Po wczorajszej wizycie, mam mieszane uczucia. Nie dostałam żadnych leków, a mam się umówić na wizytę, między 1 a 3 dc. Umówić się już teraz był problem, a ja nie mam regularnych cykli. Dowiedziałam się też, że z racji na moje AMH i wiek mogą mi podać jeden zarodek.
Co jeśli przykładowo zapłodnią 6 jajeczek, 5 będzie zadowalająca, a 1 mi podadzą i ivf będzie skuteczne? Pozostanie mi 4 zarodeczki? Zamrożą, ale co dalej. Być może podejdziemy za jakiś czas kolejny raz do ivf, ale co się dzieje, gdy wszystkich nie wykorzystamy? Nie wiem czy chcę oddawać moje dzieci w inne ręce. Ta myśl trochę mnie przeraża.

Dodatkowo lekarz zachwalał długi protokół. Wolałabym krótki, ale teraz zgłupiałam. Stoję w rozkroku i nie wiem w którą stronę iść. W dodatku, nawet nie mam pewności czy umówię się na wizytę w odpowiednim terminie. Ten stres mnie dobije.
A może powinnaś zaufać lekarzowi bo to jednak on ma wiedzę a nie ty....?

[emoji127] 28.10.2017
 
Powinnaś się cieszyć ze masz, brzydko mówiąc, zapas. Ja miałam 6 komórek a tylko 2 się zaplodnily i 2 mi podano. Nie mam już zarodkow i nie wiem czy będzie mnie stać na kolejna stymulacja i procedurę jak się nie uda...

Powodzenia na wizytach, betach i innych [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Mam takie samo zdanie .

[emoji127] 28.10.2017
 
Dlaczego się nie możesz zapisać? Klinika musi cię przyjąć, no jakieś jaja

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj byłam, jakby leków nie mogli mi wypisać bo musiałam się stawić między 1-3 dc. No ok. Miało być pięknie, do swojego miasta zapisów nie ma wolnych, a do Gdańska w godzinach porannych nie mam jak podjechać. Wkurza mnie to, byłam specjalnie wcześniej, aby się nie stresować, a tu takie klocki.
 
Kobitki dziś jest 7dpt a tu się nic nie dzieje, wczoraj wieczorem trochę brzuch pobolał(pierwszy raz od transferu) a dziś spokój trochę piersi mnie bolą ale to myślę że przez ten estrofem a tak cisza no trochę senna dzisiaj jestem ale to może ciśnienie hmm no nie wiem sama co myśleć, tam na dole ciągle czuję się mokro ale to może przez te globulki dopochwowe, choć mimo wyplywajacego lutinus jeszcze takie coś bezbarwnego leci ale nie jakoś dużo...Taki normalny wodnisty śluz...Czemu to wszystko musi nas tyle nerwów kosztować...:errr:
 
Dziewczyny a jakiej firmy robicie testy najczęściej? Bo mi się szwęda tu jakiś z firmy pink...Oczywiście nawet mnie nie kusi żeby go zrobić tylko tak z ciekawości pytam, został mi jeszcze od ostatniego transferu. Ale od tego czasu powiedziałam sobie zero testów przed terminem...Niepotrzebny stres. Ale z tego co wiem to w Rossmanie mają też z firmy pink i pisze na nim super czuły wykrywa już przy stężeniu 10 nie tak jak standardowe testy 25.
Ja miałam nordtest i Pink
 
1491287343-aaaaaa.jpeg


Takze tak... chyba dupa...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No jest cień jak nic!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry