reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny Wy jak bralyście zwolnienia to z klinik? Czy od Waszych lekarzy pierwszego kontaktu? Tak sie zastanawiam na przyszłość bo juz widzę miny w kadrach jak przyniosę zwolnienie z kliniki leczenia niepłodności...Tym bardziej, ze nie dziele sie tym z nikim...
Na moim zwolnieniu nie było info że to z kliniki leczenia niepłodności tylko ze prywatną praktyka lekarska no i ze ginekolog. Nawet adres na pieczatce jest inny niż adres kliniki.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale suuuper! Gratulacje! Oby dwie z Tobą zostały :)
Przepięknie! Brawo! Jak się czujesz?
Czuje się dobrze tylko baaardzo zmęczona. Do tego jak poszłam do apteki to kochana Straz miejska poczęstowała mnie blokadą na koło, nawet nie wiedziałam, ze stanęłam na zakazie. I tak moje wydatki dzisiaj wzrosły o 100zl i 1 punkt karny.
 
Dziewczyny Wy jak bralyście zwolnienia to z klinik? Czy od Waszych lekarzy pierwszego kontaktu? Tak sie zastanawiam na przyszłość bo juz widzę miny w kadrach jak przyniosę zwolnienie z kliniki leczenia niepłodności...Tym bardziej, ze nie dziele sie tym z nikim...
na pierwsze dwa tyg mialam z kliniki a potem od swojego lekarza rodzinnego
 
Czuje się dobrze tylko baaardzo zmęczona. Do tego jak poszłam do apteki to kochana Straz miejska poczęstowała mnie blokadą na koło, nawet nie wiedziałam, ze stanęłam na zakazie. I tak moje wydatki dzisiaj wzrosły o 100zl i 1 punkt karny.
no to mialas dzis dzien pelen wrazen:D ale co tam!najwazniejsze ,ze kropki sie tak ladnie zaprzyjaznily z mamusia
 
Oska ja dopiero w niedziele usg.az mam ciarki jak sobie pomysle.boje sie ,ale chce juz wiedziec czy jest ok.tak Ci zazdroszcze,ze Ty juz masz tą pewnosc
 
A ja nie moge spac, bo za 5 godzin pierwsze usg. Oby wszystko bylo dobrze.
A co do zwolnien lekarskich, gdy przynioslam zwolnienie z kliniki leczenia nieplodnosci, tak stracilam prace, w ktorej pracowalam 4 lata. Mysle, ze szef przestraszyl sie ewentualnej ciazy...
 
A ja nie moge spac, bo za 5 godzin pierwsze usg. Oby wszystko bylo dobrze.
A co do zwolnien lekarskich, gdy przynioslam zwolnienie z kliniki leczenia nieplodnosci, tak stracilam prace, w ktorej pracowalam 4 lata. Mysle, ze szef przestraszyl sie ewentualnej ciazy...
Będzie dobrze. Śpij i odpoczywaj żeby nie zasnąć jutro przy badaniu. Mnie obudził głód. Jak tak dalej pójdzie to może w końcu trochę przytyję[emoji12]
 
reklama
Do góry