reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Vinszka, podaj mi termin wizyty i sciągnij sobie Arkusze Google - excel śmiga cud miód malina na komórce a tą apką

Edit, Dopiero teraz doczytałam, że wizytę masz dziś. Dopisałam Cię, edytuję też dodany dziś kalendarz.

Niesamowicie dużo dziś wizyt / transferów - czekamy na wieści!!!!
Magda dopisz mnie prosze,nie udalo mi sie z kalendarzem. Ja mam 8 go usg po stymulacji.dzikekuje
 
reklama
Nieźle mnie doktorek umeczyl tym wziernikiem, zanim cewnik założył, czuję dyskomfort i do tego jak aplikowalam luteine wszystko w środku nabrzmiałe i troszkę śluzu jasno- różowego.. chyba to nic złego..

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też się tego obawiałam bo mój lekarz powsciagliwy byl jeśli chodzi o leki po iui, i chyba dlatego teraz z grubej rury dla pewności, nadal zastanawiam się czemu służy fraxiparine, czytałam że na zaburzenia immunoligiczne i coś podobnego ...ktoś ma większą wiedzę?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Na lepsze ukrwienie i problemy z ukladem krzepniecia czyli wszelkie mutacje mthfr v- leiden zespol antyfosfolipidowy. Profilaktycznie przeciwzakrzepowo
 
Kurde mnie martwi mój śluz leci ze mnie sama woda bezbarwna nie zostawia białych śladów na majtkach teraz tak miałam normalnie tyle polecialo jak bym sikała mam nadzieję, że tak ma być jutro jak będę pisać esa z wynikami progesteronu do doktor to napisze też o tym bo martwi mnie to
Przyzwyczajaj sie to norma w ciazy :)
 
Dziewczyny ja mam do oddania za darmo orgalutran,ovitrelle i brevacid jak by był ktos zainteresowany to piszcie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry