reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Palu, swietnie!!!! Gratuluje Bobaskow!

A ja bylam dzis w klinice i wieci co?!?!? bez pytania mnie o zdanie stwierdzili ze juz w tym miesiacu podejde do Ciro! A ja na to ze NIE I KONIEC!!! chcem poczekac miesiac bo sie zle czuje i chcem zrobic jeszcze dodatkowe wyniki, ale zrobili galy :D, te konowaly ktore robily mi transfer nawet w karcie nie zapisaly ze transfer byl udrudniony bliznami na szyjce macicy!!! To normalnie skandal!!!

Poszlam do mojego lekarza i oddalam z 0,5 Litra krwi, na wszystkie mozliwe badania, teraz czekam do srody, ide na wizyte i zobaczymy co mi powie.
 
reklama
Palu- gratulacje serduszek!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ala- gratulacje "twardych jaj":baffled::baffled::baffled:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może sami zaczną Cię inaczej traktować?!?!?
 
palu_nr1 - Manopur to chyba co innego niz Gonal, ale juz Ci nie powiem, bo wyrzucilam ulotke od Menopuru. Bralam oba jednoczesnie. Gdyby to bylo to samo, to zwiekszyliby mi poporatu Menopur zeby sie kluc tylko raz, a nie dorzucali Gonal ktory tez musialam wstrzyknac...
Ale jaka bajka z tym Gonalem... igła cienka.. Super.
Niestety i tak nie uniknełam siniaków :-(

Magdusia 31 - teraz mam wrocic znow do Obuchowskiej, ale mam nadzieje ze z Lewandowskim bede miala niebawem przyjemnosc bo mam duzo pytan. Oczywiscie, powiem Ci co powiedzieli.
Widzę, że tobie IVF wyszedł za pierwszym razem tak? Gratulacje.
 
Palu super wiadomość-dwa serduszka biją:-)
Mistle dziękuje tak udało się za pierwszym razem-ja miałam długi protokół czyli miałam 3 kłucia(diphereline, menopur i gonal)Gonal najprzyjemniejszy do kłucia hihi ale wszystko da się przeżyć.
Czekam na wieści- masz już ustalona wizytę?
 
Palu gratuluje dwóch bijących serduszek!!!!:-)
Ala widzę ze u Ciebie w klinice podobnie jak u mnie o nic sie nie pytaja i chca robic po swojemu, w d..ie mają pacjęta:no: dobrze że im sie postawiłaś to w końcu powinna byc Twoja decyzja! :tak: Odpoczywaj sobie teraz i regeneruj się żeby zebrać siły na kolejne podejście;-)
 
magdus moze zagladniesz czasem na temat ciezarowki po inv i inne zafasolkowane invitrowiczki zagladna rowniez:))
 
Magdusia 31 witam w fanclubie Gonalu :-) To fantastycznie ze Ci sie udalo za pierwszym razem. Oszczedziło Ci to wiele frustracji, choć widzę, że wcześniej też probowałaś innych metod... Wiec swoje wycierpiałaś....
Tak sobie mysle, ze jak u mnie juz dojdzie do transferu to tez sie uda...
Teraz tylko to mnie trzyma....
 
reklama
ala - wysle ci na priva adresy. w bialym 2 kliniki sa dobre: artemida i bocian. ja wybralam artemide z kilku wzgledow i serdecznie polecam niezaleznie od lekarza (kazdy nie schrzani sprawy). w bocianie zas maja slynnego dr mrugacza ktory jest dobry. ceny w obu klinikach sa w miare porownywalne. nie polecam trzeciej kliniki kriobanku ze wzgledu na cene glownie

sham - jakie info Ci dokladnie potrzeba? daj znac to pomoge jak moge
 
Do góry