reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lolitka przepraszam za tą lolotkę:-) śpieszyłam sie dlatego tak wyszło, musialam odebrac wynik progesteronu 54,03 ng-ml, i nie mam pojęcia czy to dobrze rokuje czy nie, zaraz bede pisac esa do gina i czekac na kontakt od niego.
 
Black_opal
Dzieki kochana :) a Ty juz na polmetku.... kurde, ale czas uplywa. buziaki dla mamy i maluszka

Sunshine
spoko.... lolotka czy jakas tam inna - wiadomo o kogo chodzi. a propo progestronu - bierzesz jakas lutkowa?
 
Wstawianie buźki - "odpowiedz na ten temat" -> edycja zaawansowana (prawy dolny róg) i buźki są widoczne do wyboru ;-)
Podczytuję z boku, bo cisza u mnie ostatnio.
Sunsine - trzymam mocno kciuki!
Jak u was przygotowania do świąt? Ja miałam okazję odreagować i wszystko lśni :-) Chociaż jakiś pożytek ze mnie ;-)
Pozdrawiam
 
lukrowa


dzieki :)
u mnie swieta ni ma... tu sie nie bardzo obchodzi.... chociaz z wolnego skorzystam hehe
a tak a propo - kiedy Ty masz trzecia probe bo mi sie juz miesza?
 
ja czekam na konsultację z lekarzem. Mam mieć 29 kwietnia i mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć trzecią refundowaną próbę. A Ty też startujesz? Długi czy krótki protokół?
 
reklama
Do góry