reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczynki jak ja sie cieszę że jutro mam USG bo dzisiaj to juz shizowałam bezsensownie o czym sama wiem ale to było silniejsze:-(niewiem może się nie wyspałąm przez ta zmianę czasu:-(
Generalnie dzień minął w sumie dobrze bez większych mdłości tylko po zjedzeniu śledzi mi się zrobiło niedobrze bardzo.
Kahaaa ja już się nie mogę doczekac tej nowej foteczki:tak:
Sunsine śliczne zarodeczki wiec może będą bliżniaki trzymamy kciuki za was:tak:
Lolitko wierzę że tym razem już wam się uda i staniesz się niedługo dodatkowo specjalistką od przebiegu ciaży:tak:
Anja* witaj w naszym gronie z nami napewno będzie Ci raźniej:tak:
Kati jak mi się uda to wstawie jutro fotke mojego bąbelka:tak:
 
reklama
Anja
Witaj w gronie.....:)

Sunshine
Wode pij bo moze hiper masz.... chlej ile wlezie, nie mnie niz 2 litry dziennie
 
Aaa, dziewczyny chciałam wrócić jeszcze to głównego tematu, mianowicie jestem po transferze i czuję się dobrze, tylko lekkie bóle podobne do tych miesiączkowych od czasu do czasu, i wszystko byłoby ok tyle że od mniej więcej punkcji wyglądam jakbym była w 6 miesiącu ciąży, mój brzuch jest ogromny i nie są to wzdęcia :) Czy któraś z Was też coś takiego miała/ma, czy moze to nie ma żadnego związku?
sunsine - ja tak mialam, najpierw troche mnie wzdelo, potem przeszlo i dopiero po tygodniu rozkrecilo sie na dobre, brzuchol wielki, wymioty, omdlenia i trudnosci w oddychaniu oraz 2 tygodniowa hospitalizacja i bylo to - jak lolitka wspomniala - hiper, srednia przyjemnosc. pij duzo wody i obserwuj czy wysiukjesz odpowiednio, bo jesli sikasz mniej niz pijesz, to znaczy, ze nerki juz gorzej pracuja i lepiej nie zwlekaj tylko idz do lekarza, zanim z brzucha przejdzie na pluca. dobra wiadomosc jest taka, ze hiper zwieksza prawdopodobienstwo ciazy, nie wiem jak to dziala, ale podobno to prawda. no tylko, ze wraz z ciaza rosna hormony, ktore sprawiaja, ze hiper jest bardziej upierdliwa, ale w koncu przechodzi, a ciaza zostaje!!!
a w ogole ktory to dpt? jakos wczesnie bardzo chyba??

aga, czekamy na fotke
witaj anja!!!
kati, czy ty sie dobrze czujesz? czy ci sie cos na mozg rzucilo (mam na mysli te opowiesc o motorze), bo jesli to takie poczucie humoru, to ty moze dziecko przebywasz za duzo z anglikami, bo ten humor za bardzo angielski. idz se piwko jakies strzel, poki jeszcze mozesz albo co!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kahaa, Lolotka

dziś jest drugi dzień po transferze, brzuch mam jak balon, sikam dużo, nawet częściej muszę chodzić, ale za waszą radą będę więcej piła wody; żadnych innych dolegliwości poza lekkim bólem brzucha. Jutro mam zrobić PRG a 6 kwietnia PRG i HCG i wtedy się okaże....chyba że coś wcześniej się wydarzy. Dzwonili dziś do mnie z kliniki i okazało się że z tych co zostało przeżyły tylko 4 (a może aż!) ale za to bardzo dobre mrozaczki :-) ale wolałabym z nich nie korzystać w najbliższym czasie.
Pozdrawiam wszystkich
 
Hej koleżanki babyboomowiczki!!!! Jestem bardzo zdołowana, faszeruję się duphastonem 3 razy dziennie. I czekam......... W pracy już chodzą ploty czemu to jeszcze nie mamy dzieci. A ja muszę się z tego tylko śmiać ale tak na prawdę to żal za gardło ściska............
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Babyboomowiczki witam was wieczornie wesolutko:-)
Jestem już po wizycie wszystko jest oki nasz bąbelek ma 2,44cm u jest cudny wszystko jest ok taka jestem dzięki temu spokojniejsza wyniki krwi i moczu oki lekarz zmniejszył mi luteine teraz będe brała 3x2 i cieszy mnie to oczywiście bo już ten lutek powoduje u mnie odruchy wymiotne ale bedę go brała do 15tygodnia oczywiście mogłabym brać dopohwowo ale wtedy większe ryzyko że się złapie jakies zapalenie wiec pozostaje podjęzykowy. Usg prenetalne mam za 2,5tygodnia, wiec dzidzia będzie juz sporo większa:tak:
Kahaaa a ty kiedy masz to usg prenetalne bo je się robi między 11a 14 tygodniem?
Baśka1 kochana wiem ze jest cięzko też to długo przechodziłam ale udało się wreszcie naprawdę musicie wierzyć że wam też się uda a to pozytywne fluidki dla Ciebie na poprawę nastroju**************************************************************;-)
Sunsine kochana 4sillne mrozaczki to super wynik, oczywiście trzymam kciuki aby zbyt prędko nie były wam potrzebne, oczywiście trzymam też kciuki żeby się nie okazało że masz hiper choć jeśli miałoby to oznaczać ciąże to lepiej żeby była;-)
Czy ja oslepłam gzdie jest NATKA wiecie coś Ewelinko może ty coś wiesz bo o ile się nie myle macie jakiś bliższy kontakt???????????????????????????????????
I jeszcze pytanko jak fotkę można dodać?
Udanego wieczorku dziewczynki:-)
 
Agus
to dobrze ze maluszek zdrowy i Ty tez....

Sunshine
4 zarodki to sporo... i wystarczajco jesli sa dobrej jakosci na pozniej bo teraz nie bede Ci potrzebne. bedziesz miala dzidzie ze swiezynek:)
 
reklama
basiu, nie martw sie, kazda z nas przez to przeszla. olej wspolpracownikow. ja na wszelkie pytania o ciaze czy dziecko niezmiennie odpowiadalam, ze zamierzam pozostac bezdzietna bo maz i pies to juz za duzo, a dzieci sie tylko wydzieraja i sraja i to nie na moje nerwy! oczywiscie byli tacy, ktorzy probowali sie oburzac i przekonac mnie do zmiany decyzji, ale generalnie nie reagowalam na zaczepki. do dzis czesc ciotke ze mna nie rozmawia, a dyrektor naszej firmy przynajmniej raz w tygodniu mi powtarza, ze obowiazkiem inteligentnych ludzi wobec spoleczenstwa jest sie rozmnazac, co traktuje jako komplement i nie komentuje, hihi!!! znajdz sobie strategie obronna, kochana. jak masz sile i tupet mozesz po prostu walic z grubej rury "not your fu..ing business!!!".

aga, swietnie ze malenstwo zdrowe! dawaj te fote, bo tu wszyscy ciekawi. musisz miec zdjecie w formacie jpg albo jakims innym kompatybilnym, idziesz do ustawieniaa, edytuj avatar (jak chcesz oddac tak jak moje, ale to musi byc nieduze) albo edytuj zdjecie, jak chcesz miec fotke na profilu i dodajesz zdjecie z kompa. chyba ze wrzucialas zdjecie na jakas strone i chcesz dodac ze strony, ale to juz dla mnie za bardzo skomplikowane!

nie wiem kiedy bede miec prenatalne, nei wiem czym ono sie rozni od normalnego, jesli chodzi ci o badanie, ktore ma wykluczyc zespol downa lub inne choroby genetyczne to tu robia w (chyba) 12-14 tygodniu, ale wydawalo mi sie ze to nie jest usg. musze sie dokladniej zaglebic w ulotki, ktore dostalam od poloznej, bo na razie nie mialam sily jej czytac (jest glownie o chorobach, zagrozeniach, poronieniach etc.)

lolitka trzymamy kciukasy od jutra!!!!!!!:-):-):-):-)

sunsine, jak twoj brzuchol? chlasz wode (po 3 litry dziennie minimum). i dopoki sikasz ile pijesz, nie wymiotujesz, mozesz oddychac, nie panikuj. w koncu mozesz chyba byc lekko opuchnieta po punkcji i transferze (to moja nowa teoria, bo bardzo ci nie zycze hiper!!)

wlasnie, ewelina co z natka? zyje? miala transfer? gadaj tu.
 
Do góry