reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok. Dusia miałaś też pierwszą próbę. Możesz przypomnieć mi czy jedną kropeczke miałaś czy dwie?
Jeżeli jedną i się nie udało...... myślisz o dwóch?
Tak mialam jedną podaną. Zostaly mi 3. No mysle nad dwoma ale moja lekarka przy pierwszym podejsciu odradzala dwa bo ciaza mnoga to dla nich ryzyko... ze moge lezec 9mcy w szpitalu, lub urodzic wczesniej... niewiem...
 
Ja pierwsza ciążę którą stracilam przechodziłam w UK. Gdy zaczęłam krwawic w 8 tyg. maltretowałam moja położna i gp telefonami i dostałam skierowanie na usg w c8agu kilku dni. Może też spróbuj zadzwonić do gp jeśli masz fajnego.
Oska ja juz próbowalam naprawde ale moj lekarz gp chyba nie jest fajny bo mowi ze i tak nic nie poradza nawet jak cos bedzie nie tak bo do 12 tyg nawet lekow nie daja na podtrzymanie.ja nawet dzwonilam na emergency i ta sama śpiewka.masakra byc we wczesnej ciazy w Uk:(:(
 
Kurcze czytając wasze posty zaczynam panikowac, bo ja zaraz wracam do UK.
Nauczony jestem kompetentnej opieki, aż strach myśleć o opiece która opisuje cie :/
Kurcze czytając wasze posty zaczynam panikowac, bo ja zaraz wracam do UK.
Nauczony jestem kompetentnej opieki, aż strach myśleć o opiece która opisuje cie :/
no nie jest tu za różowo.ten kraj to tragedia jezeli chodzi o wczesna ciaze.maja chore podejscie.ich zdaniem,jezeli cos sie zlego dzieje do 12 tyg.to znaczy ,ze natura tak chciala i ze pozbywa sie chorych zarodkow i nie powinno sie takich ratowac.nie potrafia zrozumiec ,ze nie zawsze zarodek jest problemem. rece opadaja...
 
Kropka;) mąż nie ustępuje, muszę liczyć się z jego zdaniem, przeszedł ze mną wszystko od początku do końca... Lekarz powiedział przy nim że zarodki są wysokiej jakości, po odmrozeniu będą transferowane w 7 dniu, przy dwóch jest bardzo duże prawdopodobieństwo mnogiej ciąży... No i się wystraszył...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilki, a dlaczego w 7 dniu?
 
reklama
Oska ja juz próbowalam naprawde ale moj lekarz gp chyba nie jest fajny bo mowi ze i tak nic nie poradza nawet jak cos bedzie nie tak bo do 12 tyg nawet lekow nie daja na podtrzymanie.ja nawet dzwonilam na emergency i ta sama śpiewka.masakra byc we wczesnej ciazy w Uk:(:(

A czy powiedziałaś im że to ciąża z in vitro?O ile to takowa.Bo słyszałam, że jak z in vitro to odrazu kierują do konsultanta do szpitala z powodu wysokiego ryzyka. Może warto byłoby spróbować.
 
Do góry