reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja pierwsza ciążę którą stracilam przechodziłam w UK. Gdy zaczęłam krwawic w 8 tyg. maltretowałam moja położna i gp telefonami i dostałam skierowanie na usg w c8agu kilku dni. Może też spróbuj zadzwonić do gp jeśli masz fajnego.


Kurcze czytając wasze posty zaczynam panikowac, bo ja zaraz wracam do UK.
Nauczony jestem kompetentnej opieki, aż strach myśleć o opiece która opisuje cie :/
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo bym chciała dołączyć do Waszego forum.
Aktualnie czekam na pierwsza betę- miałam w poniedziałek podana jedna blastusie i strasznie, ale to strasznie się martwię czy nam się udało :( to nasze pierwsze podejście do ivf. Wczesniej, w listopadzie 2014 udało mi się zajść w ciąże naturalnie ale moje szczęście szybko się skończyło- ciąża obumarła w 7 tyg i miałam łyżeczkowanie. Później, ponad rok staraliśmy się o dzidzie ale nic nie wychodziło. Zaczęliśmy się badać i wyszła mi najpierw wrogość śluzu a później niedrożność obu jajowodów :( totalnie się załamałam po tej diagnozie i dopiero w styczniu tego znalazłam siły żeby spróbować jeszcze zawalczyć o nasze maleństwo. Ja leczę się w Warszawie. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymam bardzo mocno kciuki za największe marzenie kazdej z Was :)

Cześć! Witaj!
Jak sie bada wrogość śluzu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmmm, chmura to takie miejsce, do którego po udostępnieniu mogą korzystać wszyscy jednocześnie z każdego miejsca i każdego urządzenia np telefonu. Mogą też jednocześnie edytować plik. Przynajmniej tak to u mnie działa w pracy, ale czy ja o będę umiała to ustawić? Już założyłam potencjalną skrzynket mailową...

Halo, halo, czy ktoś jest jest bardziej informatyczny? A może ktoś ma męża informatyka/programistę?

Np tak sie podaje link do pliku i każdy powinien miec dostęp:
Link do: Kalendarz kto po in vitro



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo bym chciała dołączyć do Waszego forum.
Aktualnie czekam na pierwsza betę- miałam w poniedziałek podana jedna blastusie i strasznie, ale to strasznie się martwię czy nam się udało :( to nasze pierwsze podejście do ivf. Wczesniej, w listopadzie 2014 udało mi się zajść w ciąże naturalnie ale moje szczęście szybko się skończyło- ciąża obumarła w 7 tyg i miałam łyżeczkowanie. Później, ponad rok staraliśmy się o dzidzie ale nic nie wychodziło. Zaczęliśmy się badać i wyszła mi najpierw wrogość śluzu a później niedrożność obu jajowodów :( totalnie się załamałam po tej diagnozie i dopiero w styczniu tego znalazłam siły żeby spróbować jeszcze zawalczyć o nasze maleństwo. Ja leczę się w Warszawie. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymam bardzo mocno kciuki za największe marzenie kazdej z Was :)
Witam [emoji4] trzymam kciuki za pozytywna bete [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj ja też jestem nowa.
I podobnie jak ty jestem po pierwszym criotransferze blastusia.Testuje w poniedziałek.
Powiedz jak się czujesz?

właśnie czuje się bardzo dobrze- jakby nic się tam nie działo totalnie :/ biorę 3 razy dziennie luteinę i oprócz dyskomfortu związanego z jej przyjmowaniem nie mam żadnych problemów
Noo piersi mam bolące ale to już miałam w trakcie stymulacji
 
właśnie czuje się bardzo dobrze- jakby nic się tam nie działo totalnie :/ biorę 3 razy dziennie luteinę i oprócz dyskomfortu związanego z jej przyjmowaniem nie mam żadnych problemów
Noo piersi mam bolące ale to już miałam w trakcie stymulacji


U mnie w sumie podobnie.Tyle tylko że ja odczuwam klucia i takie ciagniecia w pachwinach.Piersi też tkliwe i jakby "zasinione".No ale pozostaje nam tylko czekać...
 
reklama
Do góry