reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj. Super ze do nas dolaczylas.

Nie mam doswiadczenia z progesteronem, mnie co prawda lekarz badal progesteron przed crio transferem ale nie spytalam ile dokladnie bylo taka byla przejeta ze wszystko ok.

już sama nie wiem co mam myśleć bo w sobote mam zaplanowany transfer ale badania jakie mi zlecił to tylko estradiol
 
reklama
Ja spie bardzo dużo, mdłości tez odczuwam, ale juz dużo mniej, za to zgaga okrutnie zaczęła meczyc. Poza tym trochę stresów, bo zaczelam plamic, ale juz wszystko opanowane. Dzisiaj rano bylam u gin prowadzącego ciąże i gumiś ma 28,6mm [emoji4]

A Tobie na pewno tym razem sie uda [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za kibicowanie[emoji5] tez mam OGROMNA nadzieje i WIERZE ze tym razem sie uda.
Powiedz mi ciaze prowadzisz w gamecie?
A co bylo przyczyna tych plamien? Ojej to rosnie Twoj kropek super [emoji4] zazdroszcze widokow na usg ale tak pozytywnie [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzieki wszystkim. Jakos sie trzymam. W piątek mam powtorzyc bete i odstawic leki... Nie widze sensu juz tego robic no ale coz..
No to przed nami criotransfer :)
Przykro mi bardzo no ale co zrobic.... :(
 
Dzieki wszystkim. Jakos sie trzymam. W piątek mam powtorzyc bete i odstawic leki... Nie widze sensu juz tego robic no ale coz..
No to przed nami criotransfer :)
Przykro mi bardzo no ale co zrobic.... :(
Poplacz poplacz sobie mi to pomogło. Jutro wstań głowa do góry i walczymy dalej! Uda sie zobaczysz! Wkoncu i nas spotka ten wymarzony CUD [emoji4] ile masz mrozaczkow? Ja dwa 5 dniowe blastusie i teraz przy crio transferze zdecydowalismy ze podamy obydwa [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poplacz poplacz sobie mi to pomogło. Jutro wstań głowa do góry i walczymy dalej! Uda sie zobaczysz! Wkoncu i nas spotka ten wymarzony CUD [emoji4] ile masz mrozaczkow? Ja dwa 5 dniowe blastusie i teraz przy crio transferze zdecydowalismy ze podamy obydwa [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam 3 pieciodniowe mrozaczki :) Chociaz niewiem jak to jest bo 5dniową mialam podaną, a pozostale 3 zamrozili dzien pozniej... Czyli to oznacza ze są 6dniowe?
 
Ja dzisiaj stałam wkoncu z łóżka chyba mam już dość leżenia bo jak leżę to łapię doła trochę ogarnelam sypialnie i już mi lepiej :-)
 
już sama nie wiem co mam myśleć bo w sobote mam zaplanowany transfer ale badania jakie mi zlecił to tylko estradiol
Ja mialam robiony crio transfer. I tylko progesteron i cos jeszcze musialam zrobic, ale...

Bylam w podobnej sytuacji - dyzo jajeczek uroslo, pobrali 20 i lekarz zdecydował, ze przekladamy transfer ze wzgledu na wysokue ryzyko hiperstymulacji. Czekalam 2 cykle i od wczoraj jest mnie 3! Moze o to chodzi, ze sporo jajek poroslo i wola poczekac zeby hiperki nie bylo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie startowej do ivf! :) czekam na okres -bedziekolo 4 go kwietnia i zaczynam stymulację. Otrzymałam do stymulacji Elonva - koszt ponoć 2400 ale z refundacją kolo 400 zł. Brała któraś? Jak znosiłście ten lek? Ile pecherzykow udalo Wam sie po nim wychodowac? drugi lek to orgalutran na niepekniecie pecherzykow. Czy robiłą któraś z WAs akupunkturę ? Lekarka polecała miją do ivf..
 
Do góry